Ahojte dievčatá! Máme za sebou veľmi emotívny deň, včera sme totiž oslavovali naše tretie narodeniny. V prvom rade sa Vám chceme všetkým poďakovať za Vaše priania. Je to síce divné, že o Kattive hovoríme ako o nejakom človeku, ale ono to vlastne trochu také naše spoločné dieťa je… 🙂 Takže ďakujeme, ďakujeme, ďakujeme! Ste našou motiváciou a keď uvidíte, čo všetko pre vás chystáme, tak budete určite happy, a tým pádom aj my. 🙂 My sme s pozitívnou náladou vhupli do ďalšieho spoločného roku, a dnes vám chceme priniesť exkluzívnu reportáž z najväčšieho festivalu na svete, Coachella. Ak ho zatiaľ neevidujete, alebo neviete o čom hovoríme, alebo ak si chcete prečítať o zaujímavých pikoškách z tohto miesta, určite čítajte ďalej!

Keď sa povie Coachella, okamžite sa nám vybaví jedno kľúčové slovo: ŠTÝL! tento festival je totiž jednou obrovskou módnou prehliadkou vkusu a najnovších módnych trendov, chodia sa sem zabaviť svetové celebrity a my sme úplne megahappy, že už druhý rok tu našu Kattivku mala možnosť zastúpiť Ivka. A ako vždy, chodila s otvorenými očami a striehla po klebetách, aby sme si to mohli spoločne užiť aspoň takto na diaľku… 🙂

 

Najlepší interpreti

1.Hlavná hviezda celého festivalu nebol nikto iný ako Beyonce. Táto diva tu mala vystupovať už pred rokom ale vtedy svoju účasť zrušila, lebo čakala bábätko. Nuž ale tento rok to všetkým natrela, ako sa patrí! Jej show totiž nemá na svete obdoby a oproti ostatným vystúpeniam pôsobila ako z inej planéty! Dokonca sa počas festivalu povrávalo, že na svojej účasti na Coachelle dosť prerobila, pretože náklady na takúto brutálnu show boli vyššie ako jej zárobok. Všetko si to však vyhnahradila tým, že celý svet po Coachelle nehovoril o ničom inom, len o nej!

2.Skupina ODESZA išla pred ďalšou hviezdou festivalu, Eminemom. Preto si asi museli veľmi dobre premyslieť, s čím vyjdu von, aby zaujali! A treba podotknúť, že sa im to podarilo! Počas svojho vystúpenia sa totiž postarali o vynikajúcu svetelnú show, no a ku koncu svojich fanúšikov prekvapili show s dronmi, ktorých bolo niekoľko sto kusov a na oblohe vytvorili synchrónnu choreografiu, ktorá vyústila v 3D zobrazení ich symbolu.

3.Spevák Kygo mal tiež skvelú show, medzi jeho hosťami nechýbala Rita Ora, alebo Jamie Foxx.

 

Umelecké diela na Coachella 2018

Festivaly už dávno nie sú záležitosťou alkoholu a drog. Ľudia sa sem chodia doslova umelecky vyžiť, a to nielen hudbou ale aj umeleckými dielami. Každý rok dá festival šancu umelcom vytvoriť niečo originálne a očarujúce pre všetkých návštevníkov. Umelecké diela na tohtoročnej Coachelle priniesli virtuálnu dimenziu.

1.ETHEREA

Tri rovnaké budovy vytvorené zo sieťoviny, ktoré pripomínajú kresbu ceruzkou vo vzduchu. Ich autorom je Edoard Tresoldi.

 

2.SPECTRA

Veža, ktorá pozostáva zo všetkých dúhových farieb, je vyrobená z konštrukčnej ocele a akrylu. Večer sa celá veža rozžiarila LED svetlami a to bolo niečo úžasné. Vyrobila ju britská firma Newsubstance.

3.SUPERNOVA

Hviezda vyrobená z dreva a kovovej fólie, nafarbená pastelovými farbami v odtieňoch oranžovej, žltej a modrej. Myšliekou tohto diela je spojiť všetkých ľudí dokopy. Autorom diela je Roberto Behara a Rosario Marquardt.

4.PALM-3 WORLD STATION

Postavená bola podľa Sovietskej vesmírnej stanice Mir. Autorom diela je Simón Vegas.

Okrem umeleckých diel sa tam naozaj dá inšpirovať aj módou. Veľký článok o festivalových  outfitoch a štýloch z Coachelly vám pripravujeme na nedeľu, teraz sa pozrite na Ivkine outfity zo všetkých troch dní. Po minulej skúsenosti už volila jednoznačne pohodlnú obuv- o štýle hypebeast ste si na našom blogu mohli prečítať nedávno. Ak ste tento článok nezachytili, tak si ho checknite TU.

IVKINE OUTFITY

DEŇ 1. – Tenisky Reebok, opasok, ruksak a náušnice Kattiva, sukňa Carmardenim.

 

DEŇ 2 – Tenisky značky Shoozers, ľadvinka a náhrdelník Kattiva, body LF store (obchod v L.A.)

DEŇ 3 – Tenisky opäť Reebok, opasok, ruksak a náhrdelník Kattiva, šaty H&M.

Celebrity na Coachella

Na festivale bolo nesmierne množstvo celebrít, ako napr. Justin Bieber, Kendall Jenner, Paris Hilton, všetky modelky z Victoria’s secret a úplne všetky fashion blogerky. O nich ako aj o tohtoročných festivalových módnych trendoch si povieme bližšie v nedeľnom článku.

Veríme, že sme vás aspoň trochu navnadili na veľký fashion článok, ktorý pre vás na nedeľu  chystáme. Ak aj totiž tento rok na žiadny festival neplánujete ísť, určite sa budete môcť inšpirovať aj na každodenné nosenie.

Prajeme vám krásnu stredu!

Katka a Iva

Komentáre