Ahojte dievčatá!

Minulotýždňový článok o behu zaznamenal rekordnú čítanosť, dokonca v rebríčku všetkých článkov na našom blogu sa čítanosťou umiestnil na druhom mieste! Ak ste si ho nestihli prečítať, urobte tak TU! Veľmi nás teší, že na náš blog chodí stále viac a viac nových žien a nesmierne nás to motivuje! Dnešná téma je venovaná niečomu, čo je blízke väčšine žien, a to je móda. Konktétne sme sa zamerali na najhorúcejšie módne trendy, ktoré budú in na jeseň 2018. Pretože my Slovenky sme stále “IN”, a dobre to o nás všetci vedia! A aj keď to tak momentálne nevyzerá, jeseň nám už pomaly začne klopať na dvere… 🙂

Zvieracie motívy

Tigrované šaty nepatria len na tanečný parket, ale to už všetci veľmi dobre vedia… Zvieracie motívy sú in už druhú jeseň, a my sa tomu ani nečudujeme pretože sú elegantné a sexi zároveň. V kombinácii s čiernou alebo béžovou vedia vytvoriť naozaj veľmi štýlový outfit a netreba sa ich báť!

Károvane farebné

Kárované vzory sú  trendom, ktorý sa do sveta módy vracia po dlhých rokoch. My sa ho už nevieme dočkať, pretože je farebný a hravý! Jesenná a zimná móda nemusí byť len čierna, čo vy na to?

Vrstvenie

Nie každý vie štýlovo vrstviť, ale keď sa to človek naučí, navrstvený outfit vie byť naozaj megacool! Skúste skombinovať rôzne farby a materiály, a so svojim outfitom sa vyhrajte, ako sa na správnu fashionistku patrí!

Brown is new black

Aj my, ako väčšina žien, milujeme čiernu… Ale je tu jedno veľké ALE! Je pravdou, že žena, ktorá chodí odetá celá v čiernom, vyzerá, akoby mala namierené na pohreb… A preto skúste čiernu nahradiť farbou sezóny a uvidíte, ako vás to rozžiari! Našou obľúbenou trendy farbou na jeseň 2018 je jednoznačne hnedá vo všetkých jej odtieňoch!

Legíny

Legíny sa nosili asi vždy, ale tento rok to pravdepodobne naozaj prepukne! Nebojte sa teda nových farieb a materiálov, a hlavne si ich nebojte obliecť aj na slávnostnejšiu príležitosť! Máme ale takú malú radu: na to, aby legíny vyzerali naozaj dobre, je potrebné mať ukážkovú postavu! Ak ju až tak ukážkovú nemáte, zvoľte k nim radšej dlhšie tričko… 🙂

Perie

Neskutočne sme sa potešili, keď sme zistili, že na perie slávni módni návrhári ešte nezanevreli… Perie dokáže spraviť z každého outfitu umelecké dielo pretože vyzerá naozaj luxusne! Veď čo vám budeme hovoriť, do svojich kolekcií ich niekoľko sezón používame aj my! A naša nová kolekcia nebude výnimkou!

Priehľadné materiály

Všetko, čo je priehľadné, pôsobí ohromne sexi… Ale toho sa v dnešnej dobe vôbec netreba báť! Priehľadné materiály pravdepodobne nikdy z módnej scény neodišli, avšak túto jeseň sa im bude venovať väčšia pozornosť ako inokedy!

Strapce

To, že sme fanúšičkami strapcov, je o nás dobre známe. A preto sa tešíme, že nás budú sprevádzať aj túto jeseň. Samozrejme farby budú zemitejšie a dramatickejšie ako tie letné. Také dobré sexi strapcové šaty na vianočnú firemnú party nie sú nikdy zlé!

Blink blink

Jeeej, toto je peckaaa! Kamienky na tanečných šatách vytvárajú neskutočné efekty, no a inak tomu nebude, ani keď ich dáte na topánky, alebo kabelky! Jednoducho povedané, jeseň bude celá vyblišťaná. Bude totiž kamienková!

Koža

Koženné, resp. koženkové veci sú súčasťou kolekcií svetových návrhárov už niekoľko rokov, ale tento rok sa bude nosiť aj koža farebná. To, čo v minulosti mohlo pôsobiť výstredne alebo vulgárne, je dnes dovolené a trendy, tak prečo to nevyskúšať, čo poviete?

Metalické materiály

Materiály s metalickými efektami pôsobia naozaj veľmi luxusne a preto ak sa chystáte na nejakú výnimočnú udalosť, neváhajte si zadovážiť oblečenie práve z tohto materiálu. V metalických šatách alebo kostýme budete absolútne nepriehľadnuteľná, tým si môžete byť isté!

Taštička okolo krku

Nieže by sme zanevreli na ľadvinky- tie budú stále trendy! Ale úplnou novinkou vo svete módy sú malé taštičky, ktoré si môžete zavesiť okolo krku namiesto náhrdelníka! Alebo teda aj rovno s ním… takáto malá taštička môže byť naozaj praktickou náhradou za malé clutch taštičky k spoločenským šatám, alebo len tak na každodenné nosenie.

Listy v šperkoch

Náhrdelníky s listom sme mali v ponuke na našom eshope už v roku 2015 a vy ste ich milovali. Listy v šperkoch teraz hlásia comeback, tak si určite nezabudnite nejaký zadovážiť!

Tak čo, baby, ako sa vám páčia nové jesenné fashion trendy? My už poctivo pracujeme na našich nových kolekciách a musíme povedať, že v nich nájdete viac menej všetko! Sme nesmierne zvedavé, ako sa vám budú páčiť, pretože do nich vždy dávame kúsok seba! Dovtedy si ale nezabudnite spraviť radosť v našom veľkom letnom výpredaji, kde si za super ceny môžete nakúpiť štýlové a kvalitné kúsky. Všetky naše kolekcie sú limitované a preto naozaj netreba váhať! Všetko njdete na našom www.kattiva.shop!

Prajeme krásny zvyšok nedele

Katka a Iva

Komentáre