Ahojte dievčatá! Zas a znova sa Vám hlásime v strede týždňa. Pôvodne sme chceli písať o účinkoch špargle, ale v zásade sa za uplynulé dni veľa toho udialo, takže sme sa rozhodli napísať Vám, čo máme nové. 🙂

Dnes sme sa konečne po dlhom čase opäť stretli a mali sme asi štvorhodinovú poradu, a máte sa na čo tešiť! Včera sme na e-shop konečne nahodili nové dizajnové tričká, na ktorých realizácii sme pracovali niekoľko mesiacov a musíme povedať, že okrem toho, že majú super kvalitu (sú zo 100% bavlny), majú aj nami navrhnutý oversize strih, ktorý sa skvelo nosí. Tak veríme, že sa Vám páčia a že s nimi budete spokojné. 🙂

             

                                                

Už dávno sme sa Vám nepoďakovali za podporu, ktorú z Vás neskutočne cítime. Každý deň nám chodia od Vás maily, len tak, lebo nám chcete povedať, že ste s nami. A my si to neskutočne ceníme! Nikdy by sme si ani netrúfli pomyslieť, že sa nám podarí vytvoriť takúto KATTIVA komunitu dievčat s rovnakými hodnotami, ako my. Ste super a motivujete nás!

Preto sme sa rozhodli, že rozšírime náš tím silných žien. Od začiatku sme snívali, že raz, keď sa nám to podarí, budú v našom tíme pracovať len múdre, šikovné a pozitívne naladené baby a spolu dobijeme svet! Ako prvá k nám pribudla naša večne usmiata Alex, ktorá prevzala balenie balíčkov a komunikáciu s našimi ctenými zákazníčkami. Svoju prácu robí s láskou, o čom svedčia aj Vaše super reakcie na to, ako k Vám prichádzajú zabalené balíčky. Pozícia fotografky je stále voľná, príjmame množstvo emailov, a je veľmi ťažké vybrať tú najlepšiu, lebo všetky ste niečím zaujímavé. Ale dajte nám ešte pár týždňov a už sľubujeme, že to rozhodneme.

Chceli by sme dať ale prízvuk na novú súťaž, ktorú sme sa rozhodli vyhlásiť. Nazvali sme ju FACE OF KATTIVA, a už z názvu vyplýva, že hľadáme nové tváre našej značky. Veľa z Vás sledujeme na instagrame a ste superštýlové! Dlho sme sa bavili o tom, že by bolo fajn, keby sme v tíme mali baby, ktoré naše vecičky vedia štýlovo skombinovať a pekne sa nafotiť na mobil, aby sme naše sociálne siete mohli obohatiť o nové, zaujímavé tváre a fotky. Nemusíš mať výšku modelky, vychudnutú postavu, alebo husté vlasy. Šancu majú všetky rovnakú. Spoločným menovateľom by malo byť slovo ŠTÝL!

Víťazky (áno, možno bude ich viac!), získajú : 

  • dlhodobú spoluprácu s našou značkou
  • prezentáciu v médiách
  • prezentáciu na sociálnych sieťach
  • produkty značky KATTIVA
  • profesionálne fotky

Jediné, čo by si teraz mala spraviť, je nejako pekne sa nám odfotiť, alebo použiť nejakú foto z minulosti, ktorú si fotila sama a zavesiť ju na instagram s hashtagom #kattivaface. Tie z Vás, ktoré instagram nemajú, pošlite nám fotky na face@kattiva.shop. Deadline je 31.5.2017.

Koncom mája vyhlásime finalistky, ktoré potom dostanú úlohu nafotiť sa v našich produktoch. V polovici júna vyhlásime víťazku(y)!

Nevieme sa dočkať Vašich fotiek! Majte krásnu stredu a my sa zas ozveme v nedeľu. 🙂

Katka a Iva

 

Komentáre