Ahojte dievčatá! Hlásime sa až po dvoch týždňoch, pretože sme jednoducho nemali na náš hobby blog v posledných dňoch čas. Uplynulé dni boli totiž plné zážitkov a jednej dôležitej udalosti. Začneme od konca. Asi ste zaregistrovali v médiách správu, že už aj druhá z našej dvojice išla v piatok pod čepiec. Áno Ivanka mala svadbu. Bolo to nádherné, romantické, emocionálne, jedným slovom úžasné! A tak sa od piatku náš pár volá Jakeš-Gáborík. Takí dvaja chaloši. 😀

Tento článok by sme ale v prvom rade chceli venovať našej každoročnej účasti na festivale Pohoda, ktorý sa už tradične konal na trenčianskom letisku. Pretým, ako sme založili našu KATTIVU, sme ani jedna nebola festivalový tip, ale musíme uznať, že to má niečo do seba. My síce na festivaly chodíme zväčša pracovne, ale to nás neodrádza od toho, aby sme si užili kopec zábavy. V našom sexi metalickom stánku sme si totiž vytvorili už stály tím báb, našich kamošiek, ktoré s nami rady chodia každý rok predávať. Tento náš “pop up store” je super aj v tom, že dievčatám stačí prísť v úplne obyčajnom outfite (napr. rifľové kraťasy a biele tielko) a odchádzajú od nás vyzdobené tak, že by sa vyrovnali aj celebritám na americkom festivale Coachella.

 

 

Na Pohodu prichádzame väčšinou už v stredu poobede, kedy za pomoci našich kamarátov a polovičiek rozložíme stánok a ideme sa venovať inventúre a príprave tovarových zásob. Vo štvrtok ráno prichádzame na festival a začíname rozkladať naše vecičky.

 

Festival sa otvára poobede a v tom sa to začína! Viete čo je na Pohode super? Že všetky baby, čo tam chodia, si naozaj dávajú záležať na svojich outfitoch. My potom nevieme, kde máme oči nechať a sme hrdé, že patríme k štýlovým Slovenkám. V stánku predávame skoro všetko, čo na e-shope, najviac sa však vždy zameriame na tetovačky, ktoré sú absolútna festivalová topka! Tetujú sa u nás ženy, deti a dokonca aj muži! Vždy sa potešíme aj tomu, keď nás prídete iba pozdraviť, je to fakt skvelá príležitosť sa stretnúť a pokecať.

          

          

Niekedy sa u nás zastavia aj naši celebritní kamaráti. Tento rok to boli napríklad aj Bruno Ciberej a Miška Kocianová.

A čo sme si najviac užili na Pohode mimo práce? Vlastne celú atmosféru. ten pocit, keď sa bezstarostne prechádzaš festivalovým mestečkom, dáš si nejaké dobré jedlo alebo drink, postretávaš svojich kamarátov, z ktorých mnohých si dlhé roky nevidel. Ten pocit je na nezaplatenie a to je náš najväčší zážitok!

Tak čo dievčatá, navnadili sme vás trochu? Veríme, že áno a že sa nabudúci rok na Pohode stretneme všetci pohromade! Majte krásnu nedeľu!

Katka a Iva

 

Komentáre