Čaute baby! Hlásime sa Vám dnes opäť, tentokrát s ďalšou fashion témou. Po spustení súťaže FACE OF KATTIVA nám chodí množstvo mailov, čomu sa nesmierne tešíme a už sa nevieme dočkať našich nových kolegyniek! Dnes sme sa rozhodli predstaviť Vám najhorúcejší módny trend na toto leto, tak prajeme príjemné čítanie!

Niekedy sa vo svete vytvorí módny doplnok, ktorý je veľmi diskutovaný, pretože je totálne neobvyklý a zatiaľ verejnosťou neobjavený. Začínajú ho nosiť svetoví trendsetteri a jeho tvorcovia  potom len netrpezlivo čakajú, či si ho osvojí aj široká verejnosť. Podobný prípad je aj trend retiazkových podprseniek a retiazok na telo, ktoré majú spraviť z nášho outfitu niečo špeciálne a pritiahnuť množstvo zvedavých pohľadov. Od kedy si retiazkovú podprsenku na seba obliekla jedna z najúspešnejších supermodeliek súčasnosti, Bella Hadid, sa z nej stal módny hit ako vyšitý! Niektorí sú voči nemu skeptickí, ale každá poriadna fashionistka ho miluje. A my tiež!

                      

           

Už z názvu vyplýva, že ide o retiazku v tvare podprsenky. Samozrejme márne budeme očakávať, že splní aj jej funkciu, ale čo môžeme očakávať určite, je že náš dekolt (či už plnší alebo nie) krásne vyzdvihne a ozdobí. Niekedy stačí naozaj málo a aj z jednoduchého outfitu sa môže stať supercool styling. Retiazková podprsenka Ti k tomu zaručene pomôže!

Tento štýl bol inšpirovaný indickou kultúrou, kde je úplne bežné, že si ženy ozdobujú telo šperkami, pretože im to pomáha v sebavedomí, pridáva na pocite ženskosti a vyzdvihuje ich exotickú osobnosť.

Je to neskutočne sexi doplnok na festivaly, na pláž alebo na akúkoľovek letnú party! Pôsobí rafinovane a krásne preleskne opálené telo. Aj to neopálené. 🙂 Keď si ich žena na seba oblečie, okamžite sa cíti krásne a žensky.

Sme veľmi rady, že KATTIVA je prvou slovenskou značkou, ktorá má vo svojej ponuke nádherné “chain bra” retiazky na telo s unikátnym dizajnom vyrobeným len pre nás. Novú kolekciu môžete násjť  TU. Typov je veľké množstvo, ale my sme sa snažili navrhnúť niečo, čo by pôsobilo exkluzívne a sexi, ale aby to bolo stále decetné a aby to ktorýkoľvek outfit zahalilo rúškom tajomstva. Navyše, naše chain bras sú kombinovateľné aj s Vašimi obľúbenými kúskami z minulých kolekcií. Máme ich len v limitovaných kolekciách, pretože to je tak exkluzívny doplnok, že by bola škoda, keby ho nosilo celé Slovensko, ako sa to niekedy stáva. 🙂

        

Čo poviete, páči sa Vám tento nový štýl?

Prajeme krásnu nedeľu a užite si ešte predĺžený víkend!

Katka a Iva

Komentáre