Ahojte dievčatá! Ani neviete, ako dlho sme čakali na to, aby sme mohli povedať: “Je tu prvá adventná nedeľa!” 🙂 Áno, sviatky sa nezadržateľne blížia, a väčšina z vás sa ich pravdepodobne nevie dočkať už len pre ten kľud a voľno. Pretože december býva šialený, nákupné centrá preplnené, v práci sa všetko dokončuje, čiže zase len stres. Ľudia si to zvyknú celé veľmi komplikovať, a preto sme sa rozhodli vám dnes napísať pár tipov na darčeky pre mužov, ktoré môžete kľudne nakúpiť aj online, z pohodlia domova!

Darček v podobe zážitku

Tento typ darčeku je čoraz viac populárny, pretože v dnešnej konzumnej dobe, kedy máme materiálnych vecí skutočne dostatok, sa voľný čas strávený super zážitkom stáva niečím vzácnym a krásnym. Darovať zážitok je originálne a nápadité, už len ostáva vybrať, aký typ je pre vášho partnera/manžela/syna/kamaráta vhodný. Môžeme si vybrať naozaj zo širokej ponuky, buď adrenalínové alebo relaxačné zážitky. Darovať zážitok vo dvojici tiež nie je od veci, lebo so svojim milým mužom aspoň strávite pekné chvíľky. Takéto chvíle sa trvale zapíšu do spomienok obdarovaného a nikdy ho neomrzia.

www.najzazitky.sk

 

Hodinky Samsung Galaxy Watch

Pre všetkých milovníkov zdravého životného štýlu je tento darček úplne ideálny! Vhodný môže byť aj ako motivátor na nový začiatok v roku 2019. Nové hodinky od Samsungu sa pýšia lepšími schopnosťami sledovania spánku a pomáhajú majiteľom dosiahnuť lepšie fitness výsledky. Zaujímavé je, že hodinky ponúkajú funkciu sledovania stresu, pri ktorého detekcii hodinky ponúknu dýchacie cvičenia, ktoré užívateľom pomôžu zachovať si koncentráciu. Nehovoriac o sexi mužskom dizajne, ktorý je naozaj superštýlový!

samsung.com/…/wearables/galaxy-watch-r800

 

Dobrá kniha

Nie je kniha ako kniha. Niektoré knihy si prečítate a o mesiac už neviete, o čom boli. A niektoré knižky obohatia váš život natoľko, že si ich pamätáte aj po rokoch. Knihy o zdravom životnom štýle a výžive majú jednu výhodu. Nikto ho nebude nútiť, aby namiesto sledovania futbalu čítal. Prosto si ju otvorí, kedy chce a vždy sa dozvie niečo nové o tom, ako sa udržiavať fit. To snáď naši chlapi zvládnu, čo poviete?

www.martinus.sk

Kvalitný kašmírový sveter

Kašmírová vlna je jednou z najluxusnejších a najdrahších prírodných textílií. Pre svoje úžitkové a estetické vlastnosti patrí zároveň medzi tie najžiadanejšie. Výrobky z kašmírovej vlny sú veľmi jemné, mäkké, príjemné na dotyk i nosenie. V poslednom čase sadáva na kvalitu materiálu veľký dôraz. Veď predsa je lepšie mať jeden kvalitný sveter ako 3 nekvalitné, nie?

www.kasmir.sk

 

Tenisky Adidas Pharell Williams

Keď sa spojí skvelý spevák a špičková svetová značka oblečenia, môže sa stať iba jedna vec. Vznikne niečo kreatívne a originálne. Pharrell Williams spolu s adidas Originals sa minulý rok na jar vybrali do severnej Indie. Staroveký farebný sviatok Holí ich zaujal natoľko, že prišli s nápadom na originálnu kolekciu oblečenia a obuvi. Holí je oslava jari, farieb a takisto lásky k Bohu. Žiarivo farebné, no pritom elegantné kúsky Hu Holi adicolor sa vyznačujú neodolateľnými kombináciami odtieňov modrej, zelenej, žltej a červenej. Originálny darček pre každého chlapa ako vyšitý, čo myslíte?

adidas.sk/originals-pharrell

Penový masážny valec

Táto vychytávka nemôže chýbať žiadnemu, ani amatérskemu športovcovi! Masážny valec zabezpečuje rýchlejšiu regeneráciu svalov a slúži ako prevencia proti ich natiahnutiu. Okrem toho nie je nič príjemnejšie, ako uvoľniť si stuhnuté svaly večer po tréningu pred telkou. Tento typ na darček nám poskytol Ivkin Majo, takže úspech u mužov je 100% zaručený! 🙂

foam-roller-grid.cz

Pekné a kvalitné spodné prádlo

Kde sú tie časy, keď nosenie rovnakého oblečenia v páre bolo hanbou! Dnes sa dajú zohnať naozaj štýlové kúsky, no a na spodnom prádle je super aj to, že to budete vedieť len vy dvaja! Je to vtipné, praktické aj pekné, tak neváhajte! A keď si naozaj nie ste isté tou “párovinou”, kúpte nejaké štýlové trenky len pre neho!

elka-underwear.sk

 

Gentleman store

Tento brutálne štýlový e-shop pre mužov sme objavili už pred pár rokmi a nikdy nesklamal! Nájdete v ňom absolútne vychytávky, ktoré len tak ľahko inde nezoženiete. Okrem toho, balík príde vždy krásne zabalený a vyvoňaný a preto s ním už nebudete mať žiadne starosti!

gentlemanstore.sk

Baby, chceme, aby ste vedeli, že nič z tohto článku nie je sponzorované a že všetky tipy na darčeky sme pre vás vybrali na základe vlastného úsudku a skúseností s jednotlivými značkami. Veríme, že ste sa inšpirovali a keď chcete posunúť nám ostatným nejaké vaše tipy na darčeky, budeme úplne nadšené! Kľudne nám napíšte do komentára a sme si na 100% isté, že to ocenia všetky kočky, čo sem chodia. 🙂

Prajeme vám krásnu a ničím nerušenú nedeľu.

Katka a Iva

Komentáre