Ahojte dievčatá! Aký máte víkend? Tieto májové štátne sviatky sú super, však? Veríme, že si tieto skoro predĺžené víkendy užívate naplno ale sme rady, že ste si našli čas aj na náš blog. 🙂 Rozmýšľali sme, akú tému pre vás pripravíme tento týždeň, a aj keď sme to neplánovali, na poslednú chvíľu sme sa vám rozhodli predstaviť našu novú kolekciu plaviek na túto sezónu. Tak veríme, že sa inšpirujete!

V prvom rade by každá z nás mala vedieť, aký strih sa jej hodí najviac. Nie všetky máme dokonalé telá ako modelky, napriek tomu však môžme stále vyzerať super. Stačí trochu sebareflexie, analýzy nášho tela a výber vhodného strihu. 🙂

Veľmi veľa spravia, ako vždy, doplnky. Pri plavkovej móde sa môžete pohrať s pokrývkami hlavy: šiltovky, klobúčiky, baretky a tento rok veľmi moderné šatky do vlasov! Pekný náhrdelník, prsteň alebo náramok skvelo podporí aj jednoduchý plavkový model. No a do pozornosti dávame retiazkové podprsenky alebo retiazky na telo, ktoré si stále môžete kúpiť na našom e-shope!

Nuž a tu sú už spomínané plavkové trendy na rok 2018, ktoré sa nám najviac páčia a preto ich môžete nájsť aj na našom e-shope www.kattiva.shop!

1. KVETINKY

Toto leto je trendy všetko, čo je kvetinkové a my sme preto veľmi rady, pretože neexistuje podľa nás nič ženskejšie, ako sú práve kvetinkové motívy. A preto aj na našom e-shope nájdete niekoľko kvetinkových plaviek a sú naozaj nádherné! Pastelové plavky majú volánikový vrch, ktorý opticky zväčší prsia. Tmavozelené plavky sú zas pre svoj vysoký pás vhodné pre tie z vás, ktoré máte problémy s väčším bruškom. ???

2. BODKY

Keď sme zistili, že rok 2018 patrí okrem iného aj bodkám, veľmi sme sa potešili. Bodky sú rozkošné, trendy a v dnešnej dobe sa už vôbec nevnímajú infantilne! V kombinácii s volánikmi sú naozaj nádherné a preto sme sa práve túto kombináciu zaradiť aj do našich dizajnov plaviek. Páčia sa Vám?

3. SPORTY

Športový strih tohto dizajnu plaviek je supersexi a ešte k tomu aj pohodlný! Pre tie z nás, ktoré neovplývajú bujným poprsím je tento model ideálny na to, aby sme svoj nedostatok nenápadne zakryli. Ale aj pre tie, čo majú ale neobľubujú výstrihy, je to super. Každopádne tieto plavky patria medzi naše najobľúbenejšie aj vďaka ich super tyrkysovej farbe.

4. BASICS

Každá z nás asi vo svojom šatníku potrebuje mať aj basicové plavky. Ale keď sú basicové modely obohatené o malý sexi detail, je to “trefa” do čierneho! Preto venujte pozornosť modrým a bordovým plavkám so zaujímavým detailom na bokoch zadnej časti vršku. Tento strih má nohavičky “brazílky”, čo znamená, že sú o niečo viac vykrojené ako normálne nohavičky, a preto ich odporúčame len dievčatám, ktoré sú chudšie. Čierne dvojdielne plavky sú vcelku obyčajné, ale nosia sa skvelo aj menej dokonalým postavám. Zaujímavý je aj detail s troma pásmi.

 

 

5. MONOKINIS

Celé plavky už dávno nie sú záležitosťou staromódnou! Už niekoľko rokov sú “in” celé plavky, ktoré nielen že zakryjú nedostatky na akejkoľvek postave, ale aj na tej dokonalej vyzerajú supersexi! Niekedy menej odhaliť je vlastne úplne najviac a vie to každá správna fashionistka! Vy baby máte evidentne super vkus, pretože naše celé plavky so šnurovačkou ste si okamžite zamilovali a na e-shope nám ostali posledné dva kusy! Ale za pár týždňov ich budeme mať znova na sklade, takže sa sa nebojte, každej z vás sa ujde!

Na čo by ste v lete nemali zabudnúť, je mať vždy čo najdokonalejšiu jemnú, hladkú a žiarivú pokožku! Preto sme pre vás ako bonus k dnešnému článku pripravili súťaž o najnovšiu radu sprchových pien značky DOVE, ktoré vám tiež poslúžia ako sprcháč aj pena na holenie. Čiže ak sa chystáte na dovolenku, máte to úplne ideálne. Okrem toho neskutočne krásne voňajú (ružový, kokosový, alebo agranový olej). Peny obsahujú aj esenciálne oleje, ktoré zvláčnia pokožku. 

Podmienky súťaže sú supereasy: Do komentára pod tento článok nám napíš, ktorý štýl plaviek sa Ti podľa teba najviac hodí a páči a prečo- nemusia to byť len štýly z tohto článku. Zo všetkých komentárov vyžrebujeme jednu víťazku, ktorá od nás získa všetky tri sprchové peny značky DOVE a zverejníme ju v článku na budúci týždeň!

No a na záver tu ešte pre vás, dievčatá, máme jeden taký nápad! Koncom mája sa spolu chystáme na jeden joga pobyt, ktorý organizuje naša kamoška. A tak nás napadlo, či sa nechcete k nám pridať! Ide tam zatiaľ super partia báb a my by sme boli happy, keby k nim pribudli aj nejaké ďalšie super baby. Tento pobyt sa uskutoční od 25.-27.5.2018 v krásnom hoteli Tri studničky v Demänovskej doline. Počas víkendu sa bude nielen cvičiť joga, ale plánujeme ísť aj na prechádzky do prírody, no a v neposlednom rade si určite dáme aj trochu vínka. ?

Viac informácií o tomto pobyte nájdete TU (FB udalosť s názvom: Joga – prepojenie tela a duše) alebo na telefónnom čísle 0910 911 750. Ale pozor! Chlapi majú vstup prísne zakázaný!⛔️

Prajeme vám krásny zvyšok víkendu

Katka a Iva

 

Komentáre