Ahojtee! Tak po troch týždňoch sa konečne môže prihlásiť s outfitom týždňa Ivka. Po nepríjemnom zranení a už len s malým pozostatkom monokla, ktorý sa dá zakryť make-upom sme sa tentokrát rozhodli Vám ukázať niečo pohodlnejšie a nositeľnejšie. Ale kombinovať navonok nekombinovateľné štýly nás celkom baví, a preto zatiaľ ostaneme v tomto štýle.

Nakoľko predpokladáme, že väčšina slovenských žien (aj mužov) sa už nevie dočkať jari, náš tohtotýždňový outfit patrí už tomuto obdobiu. Áno, tohtoročná zima bola dosť hustá, a je úplne najvyšší čas, aby nám slniečko znova a často spríjemňovalo dni, čo poviete?

Asi najvýraznejšiu časť dnešného outfitu tvoria maskáčové roztrhané rifle a štýlová športová maskáčová bundička. Pod rifľami sme si zase neodpustili jarný musthave, a to sieťované pančuchy (ak ste si ich zatiaľ nestihli zadovážiť, s radosťou Vám oznamujeme, že už budúci týždeň ich budeme mať aj na našom e-shope, tak nás sledujte). 🙂

Nie každá z Vás pracuje v kancelárii a nosí vysoké opätky (vlastne väčšina z nás asi nenosí opätky ani v kancelárii). 🙂 Mnohé z nás celý deň lietajú z miesta na miesto, či už pracovne alebo kvôli deťom, alebo prosto len tak, pretože máme energie na rozdávanie. 🙂 Preto pohodlné tenisky v nejakej nevýraznejšej farbe by mali určite byť musthave každej štýlovej ženy. Biele sú určite krásne, ale len chvíľu, kým sa nezašpinia. Prečo nevyskúšať aj trochu originálnejšiu farbu? My sme zvolili farbu tejto jari, ktorou je ružová.

Ružovú niektoré z nás z duše nenávidia, pretože môže pripadať gýčová, detinská a prehnane romantická. Ale faktom je, že sa hodí aj blondínam, aj tmavovláskam a aj ryšavkám. Keď to s ňou nepreženiete, môže byť veľkým oživením našich outfitov. Ivanka má na sebe tenisky a čipkované tričko v staroružovej farbe. Veľká kabelka béžovej farby Vám umožní nosiť všetky potrebné veci pohromade.

Tak čo, ako sa Vám tento štýl páči? Už túto nedeľu sa môžete tešiť na článok o starostlivosti o vlasy. Ďakujeme, že ste s nami!

Vaše Katka a Iva

     

    

Bunda a tenisky: REEBOK / Ružové tričko: ZARA /  Náhrdelníky, náramok, pančuchy: KATTIVA / Kabelka: CÉLINE / Rifle: ANGEL (americká fast fashion značka) / Okuliare: DIFF

Komentáre