Ahojte kočky! Je streda a teda čas na ďalšiu fashion tému. Na Slovensku je čas plesovej sezóny a určite mnohé z Vás hľadáte inšpiráciu na svoje plesové outfity. V USA je pre zmenu čas odovzdávania rôznych cien a s tým spojenú prehliadku celebrít na červenom koberci. A preto sme sa dnes rozhodli okomentovať outfity z dvadsiateho štvrtého ročníka udeľovania cien SAG AWARDS, Americkej federácie umelcov pracujúcich pre televíziu a rádio (AFTRA). Veríme, že sa Vám náš článok bude páčiť a že v ňom nájdete inšpiráciu. A pozor! Na konci článku vyhlásime víťazku súťaže o masky Pure Clay od L’oréal!

 

Reese Witherspoon

Tmavozelená farba sa nám veľmi páči, pretože nám blondínkam nesmierne pristane! Šaty sú absolútne jedoduché a decentné a zvýrazňujú osobnosť majiteľky. O tom, že menej je v móde niekedy viac, Vám hovoríme často a tu je dôkaz! Šaty sú z dielne návrhára Zaca Posena a šperky značky Gismody.

 

Nicole Kidman

Táto žena má vkus, o tom niet pochýb! Ako majiteľka porcelánovej pokožky určite vie, že nie každá farba by sa jej hodila a dokonale nám to predvádza počas každej akcie. Nezvyčajný bronzový materiál šiat je strihnutý veľmi jednoducho, preto na nich nič nepôsobí rušivých dojmom. Krásna, prirodzená viáž herečky outfit dotvára do dokonalosti.

Margot Robbie

Krásna a štýlová róba s perím značky Miu Miu je jedna z našich najobľúbenejších z tohto podujatia. Samotná herečka je jeden supersexi zjav, ktorý by asi vyzeral dobre vo všetkom! Páči sa nám aj polodlhý strih vlasov, ktorý je momentálne in. Niekedy to naozaj netreba preháňať s drdolmi, ktoré vedia dámu poriadne zostaršiť, čo poviete?

Noah Schnapp

Mladučká herecká hviezda z najnovšieho seriálového hitu Stranger things prišiel na akciu poriadne štýlovo vyfešákovaný! Tmavozelený zamatový oblek je niečo, čo je naozaj v súčasnosti supertrendy, a chlapec v ňom vyzerá rozkošne!

 

Millie Bobby

Túto slečnú sme si už predstavili na v článku o outfitoch zo Zlatého Glóbusu, kde vyzerala o dosť staršie ako v skutočnosti je, až nás to šokovalo! Tu sa konečne nastajlovala na svojich 13 rokov a úplne sa jej dajú odpustiť tie Conversy a krátke šaty od Calvin Klein. Čo by za to mnohé jej staršie kolegyne dali, aby mohli prísť na červený koberec v teniskách a nikto to neriešil však? Pre zaujímavosť si môžete pozrieť, ako vyzerala pred pár týždňami na spomínaných Golden Globe Awards TU.

Giuliana Rancic

Moderátorka zvolila naozaj zaujímavú a luxusne vyzerajúcu flitrovanú róbu, ktorej vzor bol pravdepodobne inšpirovaný róbami z dvadsiateho storočia a swingovej éry, ktorú milujeme! Veľmi sa nám páčia aj zaujímavé rukávy s odhalenými ramenami, ktoré sú teraz naozaj trendy! Naozaj skvostný zjav!

Goldie Hawn

Nie je to škaredé, ale popravde v jej veku by sme si skor snažili zakryť všetko, čo visí. V tomto prípade  je to koža na rukách. Šaty samé o sebe sú pekné, ale podľa nás sa herečke nehodia.

Kate Hudson

Ok, tak toto je jednoznačne najodvážnejší look večera. Po prvé sú to šaty od Valentina, ktoré sú veľmi extravagantné a po druhé to je účes, ktorý je nezvyčajný. Spolu nám to však akosi neladí. Takéto princeznovské bodkované šaty a chlapčenský účes považujeme za dosť veľký úlet herečky, ktorá má inak vycibrený vkus.

 

Baby, inšpirovali ste sa? Chystáte sa tento rok na nejaký ples? Čo si plánujete obliecť? Napíšte nám všetko v komentári pod článkom, budeme veľmi rady!

Výherkyňou našej súťaže o masky Pure Clay sa stáva Alica Faťarová! Gratulujeme, ozvi sa nám na info@kattiva.shop kvôli údajom na doručenie!

Prajeme krásnu stredu

Katka a Iva

Komentáre