O nás

Naše cesty sa prvýkrát stretli na tanečnej súťaži, keď sme mali asi 8 rokov. Súťažili sme síce proti sebe, ale počas prestávok sme dokázali drkotať už vtedy. Vtedajšie mobilné telefóny sa skôr podobali tehle ako módnemu doplnku a hlavne v tom čase nebolo samozrejmé komunikovať elektronicky. Preto naše stretnutia boli obmedzené. Všetko sa ale zmenilo v roku 2005, keď sme sa úplne náhodou stretli na prípravnom kurze na Ekonomickú univerzitu v Bratislave.

Neverili sme vlastným očiam! Odvtedy sme v podstate boli stále spolu, prežívali sme spolu celý prvý ročník, pripravovali sa na skúšky a stále niečo vymýšľali. Iva túto školu aj dokončila, ja som si vybrala inú, pre mňa vhodnejšiu a začala som študovať masmediálnu komunikáciu. Začalo obdobie Let’s dancov, ktoré považujeme za naše zlaté časy. Na Slovensku je síce veľa talentovaných tanečníkov, ale my sme mali to šťastie, že nás do tohto programu televízia vybrala, a doteraz si túto šancu veľmi vážime.

Obe milujeme tanec a tento program bol plný pozitívnych a nesmierne kreatívnych ľudí, ktorí vytvárali naozaj výnimočný projekt. Vzniklo nám tam veľa nových kamarátstiev, ktoré pretrvávajú dodnes. Neskôr sme spolupracovali na ďalšom tanečnom projekte, tentokrát v divadle. Tanečná šou Just dance, to bola úplná pecka! Mohli sme sa absolútne vytancovať, tentokrát so svojimi profesionálnymi partnermi. A robiť ľuďom našim tancom radosť. Avšak tanec nie je povolanie, ktoré môže človek robiť celý život. Pred troma rokmi sme si len tak písali na whatsapp a začali sme sa zamýšľať nad tým, čo budeme robiť, keď budeme na materskej alebo keď budeme staršie.

Budeme stále chodiť vystupovať v sexi kostýmoch? Asi nie. Rozhodli sme sa teda, že skúsime spolu rozbehnúť novú značku, ktorá bude slovenským babám ponúkať to, čo sa nám páči, to, čo je práve trendy a to, čo sa nedá zohnať na každom rohu. A aby sme sa dostali k veci.V tomto blogu Vám chceme ukázať, ako žijeme, čomu sa venujeme, čo sa nám páči. Možno sa niečím inšpirujete a my sa z toho budeme nesmierne tešiť. Dennodenne dostávame od Vás otázky ohľadom našich životov a my Vám na ne budeme postupne odpovedať.

Veríme, že sa nám tu darí vytvárať pekný lifestylový priestor, kde sa budete cítiť super. Chceme tu jednoducho vytvoriť babinec, kde sa budeme inšpirovať navzájom! Preto ak máte akýkoľvek nápad na článok, sem s ním! My sa mu povenujeme a tému Vám spracujeme. Dievčatá, prajeme Vám príjemný čas strávený čítaním blogu Kattiva Trends!

~ Katka & Iva ~

Zatvoriť