Keď ma koncom roka 2016 oslovila na spoluprácu firma L’ORÉAL, veľmi som sa potešila. Nepovažujem sa za modelku a vôbec na silu nevyhľadávam príležitosti, kedy byť na očiach a preto ma to celkom aj prekvapilo.

Čo sa týka kozmetiky a make-upu, som totálne konzervatívna, to znamená, že keď si na nejaký produkt zvyknem, som schopná používať ho niekoľko rokov bez toho, aby som čo i len pomyslela na zmenu. Napríklad svoj parfém nemením už osem rokov. Podobne som na tom bola aj s make-upom. Make-up som začala používať ako pätnásť ročná a odvtedy som značku vymenila len raz. Prvých desať rokov som používala make up od L’oréal, potom som ho vymenila za Clinique (v podstate asi len preto, lebo som nadobudla pocit, že si môžem dovoliť drahší).

Čo sa týka mojej pleti, tak sa musím priznať, že som vždy túžila mať pleť aspoň trochu dohneda, opalovať sa dohneda a jednoducho byť tmavšia. Nikdy som nechápala, prečo sa každý krát pri mori prvý deň spálim, a týždeň po dovolenke som zase biela ako stena. Kupovala som si teda make-up zásadne tmavší, ako bol odtieň pokožky. Ten vždy vtipne zreagoval, takže sa mi často stávalo to, že som mala tvár nejakej farby a krk úplne inej farby. Časom som sa ale zmierila s tým, že pleť jednoducho inú mať nebudem, a že je vlastne úplne jedno, či je pokožka biela alebo hnedá, hlavne že vyzerá zdravo a je podporená TÝM SPRÁVNYM odtieňom make-upu, ktorý berie do úvahy aj podtón Vašej pleti.

Keď mi bolo vysvetlené, akému produktu mám byť tvárou, bolo mi blbé ho aspoň nevykúšať, aj keď som si bola takmer istá, že ostanem verná svojmu make-upu. O  slovnom spojení „podtón pleti” som pri točení kampane počula prvý krát, ale teraz už môžem úplne vážne povedať, že vedieť o svojom podtóne je super, pretože potom si viete zvoliť ten správny odtieň make-upu. Urobte si malý test, ktorý vám ukáže, aký podtón máte Vy TU!

Make-up TRUE MATCH som prvýkrát skúšala v nedeľu, pretože som vedela, že aj keď mi nesadne, nič sa nestane, lebo som sa chystala len na prechádzku. V ten deň sa ma dvaja ľudia opýtali, čo som so sebou urobila, že mám super pleť. A ja som vedela, že prišiel čas na zmenu. Odvtedy ho s radosťou používam každý deň a cítim sa fakt prirodzene a zároveň safe, pretože aj zakryje, čo treba.

Aby som sem nedávala len fotky z kampane, ktoré sú samozrejme upravené (chvalabohu lebo som musela vstávať o 5:00), rozhodla som sa ukázať Vám moje basic líčenie s celou radou výrobkov TRUE MATCH. Fotky sú fotené na telefón. 

Chcela by som ešte podotknúť, že tento post nie je vôbec sponzorovaný. Rozhodla som sa ho napísať preto, aby som Vám poradila, pretože často počúvam o problémoch s výberom make-upu. A preto, lebo ja som z neho nadšená! Aby ste mali motiváciu určiť si svoj podtón, chceli by sme jednej z Vás s Ivankou urobiť radosť a darovať make-up v tom správnom podtóne. Na konci článku nájdeš podmienky tejto malej súťaže. 🙂

Nuž a späť k make-upu. Toto je postup, ktorý pri líčení dodržiavam ja. Možno sa inšpirujete. 🙂

 1. Najprv som naniesla make-up TRUE MATCH, odtieň 2N.

2. Rozjasňovač krásne rozžiari pleť, treba ho naniesť na nos, lícne kosti a nad hornú peru.

3. Ostala som fascinovaná mascarou False Lash Superstar. Objem aj dĺžka sa rapídne zmenili, mala som zrazu pocit, že mám umelé riasy!

4. Tu je vidieť rozdiel medzi nalíčeným a nenalíčeným okom.

5. Púder na zmatnenie pleti a ružové líčka Le Blush, všetko z rady TRUE MATCH.

7. Rúž  Color Riche Matte 103 (Clush in a rush) dodá Vašim perám prirodzenú farbu.

8. A toto je výsledok. Čo poviete?

Čo sa týka našej súťaže, stačí, ak do komentáru k tomuto článku napíšete svoj podtón, ktorý Vám vyšiel v teste a tému, ktorú by ste si v budúcnosti na našom blogu rady prečítali. 28.2. vyžrebujeme jednu z Vás, ktorej pošleme tento super make-up priamo domov!

Spolu s Ivankou sa tešíme na Vaše komentáre a prajeme super týždeň! 🙂

Katka

Komentáre