Ahojte dievčatá! Je prvá februárová streda a od rána sneží! Veď zima už mala pomaly končiť, nie náhodou? Nuž ale čo už narobíme, počasie je nevyspytateľné. Ešte že si takýto deň môžeme spríjemniť písaním a čítaním blogu, však? Dnes sme sa rozhodli predstaviť Vám najnovšie módne trendy na tohtoročnú jar, ktoré sa nám veľmi páčia a ktoré jednoznačne nebudú chýbať v našich šatníkoch! Ak sa nejakými z nich inšpirujete, budeme len rady!

1.PERIE

Asi Vám nemusíme predstavovať tento trend, pretože tie, čo ste už niekedy navštívili náš eshop www.kattiva.shop, určite ste si všimli, že presne kúsky z perím tvoria značnú časť našej ponuky. Perie milujeme nielen preto, lebo je teraz mega trendy. Od nepamäti sa totiž používalo na tanečné šaty, aby dotváralo pohyb tanečníkov. A my sme ho zbožňovali aj kvôli jeho jemnosti!

2.ĽADVINKY

Na obrázkoch nižšie sa môžete presvedčiť o tom, že nie sme až tak prepnuté, ako možno vyzeráme! Mnohé z Vás ste nám písali, že sa nosenia ľadviniek bojíte, lebo že na to ešte Vaše okolie nie je pripravené. Viete, čo? Kašlite na všetkých ostatných, pretože každá správna módna maniačka vie, že toto je totálny musthave rokov 2017 a 2018! My máme doma veľa kabeliek, ale ako ste si na našich sociálnych sieťach mohli všimnúť, nosíme vkuse len ľadvinky! A už čoskoro Vám predstavíme aj naše nové kolekcie ľadviniek, ktoré sú naozaj prekrásne!!!

3.RAINBOW

To, že čierna je kráľovnou farieb je síce pravda, ale na jar a v lete by bola škoda sa ňou nechať zosmutnieť. Predstavte si slniečko a teplúčko a vy v niečom farebnom! Rainbow znamená dúha, a preto voľte naozaj oblečenie, ktoré hýri farbami!

4.STRAPCE

Opäť niečo nášmu srdcu blízke! Strapcové šaty sú megaaaa! Nielen na tanečné vystúpenia, ale kľudne aj na nejakú letnú party. Či už na nej budete alebo nebudete tancovať, strapce by ste naozaj mali mať! Veľmi veľmi sa tešíme, že tento rok na jar príšiel strapcový trend aj na prehliadkové móla, pretože určite so strapcami povymýšľame niečo aj na náš e-shop. 🙂

5.BIELE TIELKA

To, že biele tielko je letné musthave, nie je žiadna novinka. Ale tento rok sa jeho dôležitosť v našich šatníkoch ešte znásobila, nakoľko na fashion weekoch sa objavilo množstvo outfitov, ktorých súčasťou je práve biele tielko. Nech žije štýl!

6. ČIERNO-BIELE BODKY

Módne domy zase raz siahli po niečom, čo už bolo v móde aj v minulosti. Bodkované veci sa s jemným upgradom dostávajú aj do mainstreemových obchodov na jar v roku 2018 a my sa z toho tešíme, pretože to je jemné a ženské a pritom veľmi elegantné.

7.TROPICANA FUN

Mať pomaranče alebo banány na ušiach alebo krku? V roku 2018 to vôbec nie je problém! Tento originálny trend nás absolútne dostal a už sa nevieme dočkať teplých jarných dní, kedy si svoj outfit dozdobíme nejakým tropickým ovocím. 🙂

8.EXTRA VEĽKÉ KRUHOVÉ NÁUŠNICE

Trochu extravagancie niekedy nie je na škodu, veď prečo by sme sa mali stále obliekať ako šedé myšky, nie? Tento štýl záleží aj na tom, ako ťažké náušnice Vaše uši zvládajú, preto odporúčame si zadovážiť jeden kúsok na skúšku.

9.KOTNÍKOVE NÁRAMKY

Tento originálny doplnok vyznie dobre na holých nohách, nech vás ani nenapadne si ho dať na telové pančuchy! 😀 (To je samozrejme len dobrá rada, aby ste si nespravili nejaký trapas) Tento trend určite vyskúšame aj my, pretože pri správnej kombinácii topánky a náramku to môže byť naozaj exkluzíve doplnenie outfitu!

10.NIEKOĽKOVRSTVOVÉ NÁHRDELNÍKY S NÁBOŽENSKÝM MOTÍVOM

Toto je absolútny hit v USA! Náhrdelníky s krížikom alebo polmesiacom tam nosí snáď každá fashionistka a musíme uznať, že to vyzerá skvelo! Prezradíme Vám, že krásne kúsky budete môcť nájsť aj na našom e-shope, už sa Vám vyrábajú!

Veríme, že ste sa čítaním dnešnej témy trochu odreagovali! Chceli by sme Vám predstaviť druhú osobu, s ktorou budeme robiť už čoskoro rozhovor. Je ňou youtuberka Martina Horňáková, alias MOMA! Nakoľko jej publikum tvoria väčšinou naše netere alebo dcéry, určite ocení nejaké zmysluplné a inteligentné otázky od našich Kattiviek! 🙂 Takže, ak Vás zaujíma niečo z jej života alebo práce, pýtajte sa komentároch pod akýmkoľvek februárovým článkom alebo nám napíšte kamkoľvek. Najlepšie otázky určite zas odmeníme malým darčekom!

V nedeľu sa môžete tešiť na veľký článok o polievkach, ktorý sme Vám sľubovali. Priznáme sa, že aj my sa na neho celkom tešíme!

Prajeme krásny zvyšok stredy

Katka a Iva

Komentáre