Milé naše Kattivky!

 

Je to pre nás až neskutočné, ale toto je posledný článok, ktorý pre Vás píšeme v roku 2017. Rozmýšľali sme, o čom by sme napísali, čo by Vás zaujímalo, a čo by nás stálo trocha menej roboty, nakoľko si chceme užiť trocha voľna. 🙂 Hovoríme trocha, pretože vlastne úplne voľno nemáme nikdy, každý deň rozmýšľame, aké novinky a vylepšenia by sme Vám mohli priniesť. Rozhodli sme sa, že posledný víkend roka 2017 sa v Kattive bude niesť v znamení súťaží! Tie, čo ste instagirls, môžete súťažiť o nádherné vecičky rôzneho druhu na našom instagramovom profile @kattiva.shop. Pre tie, čo ste na facebooku, sme pripravili skvelú súťaž o 3 prémiové balíčky značky DOVE. Súťažíme na stránke Kattiva Trends, čiže facebook nášho blogu, ktorý bol zatiaľ v úzadí, ale veríme, že sa to čoskoro zmení. Tie, čo ste na obidvoch sociálnych sieťach, súťažte VŠADE! Hlavne Vám však prajeme príjemné čítanie posledného tohtoročného článku. 🙂

Keď sme minulý rok rozbiehali náš blog, netušili sme, s akým ohlasom sa to stretne. Mimo televíznej obrazovky sme už predsa len nejaký ten piatok, a pýtali sme sa, či vlastne niekoho vôbec bude zaujímať ako žijeme a čomu sa venujeme. Riskli sme to, a oplatilo sa! Celučičký rok sme pre Vás všetky články pripravovali pre to, že nás to veľmi baví a hlavne pre to, že sme u Vás videli záujem a to nás neskutočne motivovalo! Každá jedna Vaša správa, otázka, alebo odpoveď bola pre nás znamením, že to, čo robíme, má zmysel a že máme šancu zmeniť životy mnohým ženám. Wow, keď toto píšeme, až sme dojaté. Ani za našej televíznej tanečnej kariéry sme totiž necítili takú podporu, ako teraz (a to sme si už o sebe mysleli, že sme staré a za zenitom 😀 ).

Rok 2017 bol pre nás veľmi dôležitý jednak z pracovného, ale určite aj zo súkromného hľadiska. Prečítajte si myľníky, ktoré pre nás v ňom boli najdôležitejšie:

 • O tom, že sa Ivanku požiadal Majo o ruku, ste sa od nás na našom blogu dozvedeli ako prvé! Aj sme sa tomu nasmiali, že vždy o takýchto veciach píšu prví novinári, ale teraz máme konečne šancu komunikovať priamo s Vami!
 • V apríli sme pre Vás spustili aj anglickú verziu blogu, a teší nás, že nás postupne začínajú čítať aj dievčatá zo zahraničia!
 • S malými dušičkami sme spustili súťaž Face of Kattiva, ktorej sa záčastnilo niekoľko stoviek dievčat! Víťazku sme zvolili spoločne a stala ňou krásna Katka Lajcinová, ktorá robí celý rok tvár a ambasádorku našej značke Kattiva.

 

 • V júni sme sa zúčastnili galavečera Bloger roka, kde sme sa vďaka Vašim hlasom dostali až do finále, v kategórii Nováčik! ĎAKUJEME!

 • V júli sme sa už po tretí krát zúčastnili na festivale Pohoda, aj s našim pop-up obchodom, ktorý praskal po celý čas vo švíkoch. A verte, že na budúci rok to bude ešte lepšie!

 • V júli sa konala jedna skvelá žúrka: Ivankina svadba! Všetko bolo dokonalé! Teda až na vrtuľníky s fotogrami a noviárske drony ktoré počas obradu krúžili nad kaštieľom. Vrchol nie?

  

 

 • Katke sa splnil jeden profesný sen a stala sa choreografkou novej série Let’s dance. Bolo to náročné obdobie, ale stálo to za to!

 • V novembri sme sa presťahovali! Naša milovaná Kattivka si našla svoj domov v bratislavskom Ružinove, a v našom showroome máte dvere vždy otvorené! Teda samozrejme, treba najprv zavolať, aby sme predtým upratali. 😀
 • V decembri sme boli odovzdať peniažky malému Tomáškovi, ktorý trpí ochorením PMD. Tieto peniažky sme odovzdali za všetkých, ktorí na e-shope prispeli čo i len jedným eurom. Kattiva od svojich začiatkov pomáha tým, čo to potrebujú a my sme na to nesmierne pyšné!

Počas celého roka ste nás inšpirovali k spracovaniu nových a nových tém. Zistili sme, že Vás najviac zaujíma zdravá výživa a kozmetika. Ako správne ženy! 🙂

Tu sú teda top 3 články za rok 2017:

 1. Top proteínové raňajky, z ktorých schudneš, aj keď nechceš
 2. Oscarová kaderníčka radí: Ako mať zdravé vlasy?
 3. Babské rozhovory: Katka spovedá Ivu… Prečo som schudla?

 

Ak ste si ich nestihli prečítať, smelo do toho! 🙂

No a keďže námetov na témy nikdy nie je dosť, chceli by sme Vás poprosiť o to, aby ste nám do komentára napísali, čo Vás zaujíma a o čom by ste si v budúcnosti rady prečítali. Na témach budeme pracovať postupne, ale čo Vám môžeme sľúbiť je, že sa povenujeme určite všetkým!

Dievčatá, prajeme Vám, aby nový rok 2018 bol ešte lepší a krajší, ako ten predchádzajúci. Hlavne, aby ste boli zdravé zvnútra aj zvonka. Pretože zdravie sa z veľkej miery odráža aj na kráse. Takže keď budeme zdravé, budeme aj krásne. 🙂 Prajeme Vám pokoj v duši, pretože ten je tiež veľmi dôležitý. Myslite pozitívne, nájdite si v živote motiváciu a plňte si sny. Všetko sa dá, ak sa chce, o tom by sme Vám vedeli porozprávať aj my dve. 😀 Inšpirujme sa navzájom a užívajme si život, a buďme hrdé a to, že sme Slovenky, pretože na Slovensku sa žije skvelo.

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2018!

Katka a Iva

 

PS: Koľko Vám zvykne trvať kým si zvyknete na písanie nového roku v dátume? 🙂

 

Komentáre