Ahojte dievčatá (a sme veľmi happy, že nás už začínajú čítať aj muži)! Ďalšou novou rubrikou, ktorú sme zaviedli od roku 2018, sú naše must haves každého mesiaca. V praxi to znamená, že koncom každého mesiaca Vám zhrnieme tie najzaujímavejšie produkty alebo miesta, ktoré sme počas daného mesiaca objavili. Veríme, že sa Vám táto rubrika bude páčiť aspoň tak, ako sa Vám páčil rozhovor. Ten prvý, s Evelyn, si totiž prečítalo rekordné množstvo čitateľov! Ak ste ho ešte neprelúskali, môžete tak urobiť TU! Ale teraz späť k téme, tu sú naše najobľúbenejšie veci mesiaca január!

KĽÚČENKA TEAM MOMA

Mladšej generácii (myslíme tým do 18 rokov) túto mladú a talentovanú internetovú hviezdu predstavovať nemusíme. Pre naše rovesníčky však MOMA nemusí byť celkom známa. Faktom ostáva, že na svojich sociálnych sieťach má dohromady skoro milión odberateľov a mladé baby po nej doslova šalejú! Spoločne sme vytvorili projekt #TravelWithMoma. Preto ak máte vo svojom okolí nejakú mladú “šťabajzňu”, ktorá by mohla byť jej fanúšičkou, darujte jej túto kľúčenku a na milión percent zahviezdite! Okrem toho, že je to pekný doplnok, baby môžu dokonca aj súťažiť na instagrame! Akákoľvek fotka tejto  kľúčenky-cestovateľky s označením miesta a hashtagom #TravelWithMoma totiž bude každý mesiac odmenená samotnou Momou. Kľúčenku kúpite na našom e-shope TU.

ELEKTRONICKÁ POMÔCKA LIVIA

Odkedy sme objavili túto malú štýlovú vychytávku, nevieme si bez nej predstaviť život! Livia totiž na základe elektronických impulzov v oblasti kŕčov utlmuje menštruačné bolesti. A to absolútne bez použitia liekov! Kúpite ju na www.gocare.sk

KOZMETIKA ALA PALLA

Táto nová rada kozmetiky je pre nás zaujímavá aj preto, že je vytvorená jednou veľmi šikovnou Slovenkou. My veľmi rady podporujeme slovenské značky a výrobky, a preto sme ju vyskúšali a ostali sme veľmi milo prekvapené!

www.myalapalla.com

MAKE UP L’ORÉAL TRUE MATCH

Tento skvelý make-up sme Vám už niekoľkokrát predstavili, ale neodpustíme si to ani tentokrát. Je totiž založený na princípe rozpoznávania podtónu pleti, čo znamená, že odkedy si spravíte test, už nikdy nebudete musieť riešiť že make-up po nanesení zružovie, alebo budete mať biely krk oproti tvári. Test si môžete spraviť na ich stránke. A nižšie si môžete pozrieť aj novú kampaň, ktorej súčasťou je aj jedna z nás 🙂

http://vyzatostojite.lorealparis.cz/sofistikovanazena/

MOTIVAČNÝ DIÁR

Čo by sme bez diárov robili? Pre naše rozlietané životy je táto pomôcka absolútne must have! Okrem toho, že si tam môžete zaznačovať termíny, robiť zoznamy a odškrtávať (TO MILUJEME ROBIŤ!), ešte si aj môžete prečítať nejaké zaujímavosti o jednej z našich naúspešnejších športovkýň, Dominike Cibulkovej. Dominikin diár si môžete kúpiť na jej stránke www.bydomi.com.

 

Baby a chalani (inak musíme si nájsť nové pomenovanie, aby sa chlapi neurazili :-D)! Tu je ešte malé zhrnutie toho, čo sa v týchto dňoch deje! Dnes sa končí veľký zimný výpredaj na našom e-shope, tak sa si urobte radosť ešte dnes, lebo lacnejšie to už nebude! Takisto dnes večer vyžrebujeme výherkyňu zimnej giveaway na instagrame, takže ak ste sa ešte nezapojili, tak do toho, vyhrať môžete všetko, čo je na tejto fotke! 🙂

Okrem toho by sme Vám chceli ukázať dva články,ktoré o nás vyšli v iných médiách. Jeden je milý rozhovor o našom varení a jedení na portáli www.menucka.sk,ktorý si môžete prečítať TU.

A na druhý sme veľmi veľmi hrdé, pretože si nás všimol samotný a legendárny časopis Forbes! Zdá sa nám to priam neuveriteľné! Článok o našej firme a aj blogu si môžete prečítať TU!

Prajeme Vám príjemné čítanie a tiež stredajší večer!

Katka a Iva

Komentáre