Čaute baby! Leto je už za dverami a s ním súvisí aj naša prirodzená ženská potreba skrášľovať sa viac, ako kedykoľvek predtým. Slniečko, teplo, voda prosto dodávajú energiu, o tom absolútne niet pochýb. 🙂 Dnes sme sa rozhodli priblížiť Vám jednu fashion tému, ktorá je nám veľmi blízka. Sú to dočasné tetovačky. Viete o tom, že práve tetovačky boli prvé produkty na našom e-shope a vďaka nim sme založili našu KATTIVU? Možno práve pre to k nim máme veľmi pozitívny vzťah a myslíme si, že neexistuje originálnejší letný doplnok ako skvelo nastylovaná tetovačka.

V čase, keď sme zakladali KATTIVU, boli najnovším módnym hitom metalické tetovačky, čiže strieborné, alebo zlaté (aj čierne) orientálne vzory a keď sme videli, že ich nosia aj celebrity ako Beyonce, Ariana Grande, Alessandra Ambrosio, Kendall Jenner vedeli sme, že tento megahit v oblasti doplnkov musíte mať aj vy, slovenské baby! Lebo kto iný, ako krásne Slovenky, by to mal nosiť? Ako sme predpokladali, mali veľký úspech a to nás motivovalo k tomu, aby sme pre Vás pripravovali stále nové a nové vzory. Pribudli čierne a biele tetovačky inšpirované hennou, ale aj crazy farebné. A ako sme predpokladali, ste veľmi inšpiratívne a keď ste nám posielali fotky, mnohokrát sme žasli ako štýlovo a efektne ste ich dokázali aplikovať.

Pre tie z Vás, ktoré o tejto skvelej fashion vychytávke počujete prvýkrát, alebo ste neuvažovali o tom, že by ste si tetovačky zadovážili, máme jednu správu. Najvyšší čas zmeniť názor!

Tetovačky sú nakombinovaného do listov, ktoré môžu mať rôzne rozmery. Napríklad na našom eshope nájdete asi 5 rozmerov (od mini až po maxi tetovačku, ktorá vyzerá ako rukáv). Jeden list sa skladá zo spodného bieleho papiera, na ktorom je vytlačený samotný vzor, na tom je priesvitná ochranná fólia, a celý list môže byť zabalený ešte v jednom priesvitnom obale.

 

 

Ich aplikácia je veľmi jednoduchá:

  1. V prvom rade nezabudnite odstrániť priesvitný obal (lebo sa stáva, že sa na to zabudne a potom môžete tetovačku rovno zahodiť).
  2. Poriadne si premyslite, ktorý vzor a kam budete aplikovať. Toto radíme hlavne tým, ktoré nie ste detailistky, pretože akonáhle tetovačku aplikujete, už ide veľmi ťažko dole.
  3. Daný vzor odstrihnite zo spodného listu. Dajte pozor aby ste nemali mokré ruky. V prípade, že si chcete nalepiť „náramok”, odstrihnite ho celý, namerajte na ruku, a potom ešte poodstrihávajte okraje.
  4. Umyte vodou a poriadne osušte časť tela, kde idete tetovačku lepiť. Hlavne keď ste si predtým krémovali telo, je to veľmi dôležité!
  5. Dajte dole priesvitnú ochrannú fóliu a priložte tetovačku presne na miesto, kde ju chcete nalepiť. Tento krok robte opatrne, lebo už nebude cesta späť!
  6. Zoberte mokú handričku a pomalými pohybmi nechajte vsať papier vodou, tento proces uvoľní tetovačku a prilepí ju na kožu. Navlhčujte dovtedy, dokedy nucítite, že sa tetovačka uvoľnila od papiera.
  7. Na záver jemne pretrite suchou handričkou a je to tam!

Tu je krátke videjko, ktoré sme pre Vás pred časom natočili.

Mnohé z Vás sa nás zvyknú pýtať, koľko to vydrží na tele. No, budeme k Vám úprimné, je to veľmi veľmi individuálne. Záleží to v prvom rade od typu pokožky. U nás Ivanke to vydrží aj viac ako týždeň, Katke žiaľ po pár dňoch už začína zliezať. Taktiež to záleží od toho, či sa potíte, či sa veľa krémujete, či sa veľa kúpete. Všetky tieto činnosti samozrejme znižujú dobu držania tetovačky na tele.

A čo robiť, keď Vás už tetovačka omrzí a chcete ju dať dole? Ide to, aj keď niekedy trochu ťažšie. Zoberte uterák a olej na pokožku a po pár minútach by tetovačka mala pomaly začať schádzať dole.

Tak čo, presvedčili sme Vás? Tetovačky sú proste skvelým letným fashion doplnkom a zamilovali si ich mnohé svetové aj slovenské celebrity. Tak prečo to neskúsiť? Inšpirujte sa našimi fotkami, snažili sme sa pre Vás vybrať THE BEST OF KATTIVA. A na e-shope už máme nové vzory, tak ich vyskúšajte a napíšte nám Váš názor! 

Máme tu ešte jeden restík z minulého týždňa. Ďakujeme za Vaše tipy na témy článkov! Nakoľko sú všetky veľmi zaujímavé, rozhodli sme sa, že Vám všetkým v správe na facebooku pošleme kód na zľavu na nákup na našom e-shope. Tak čakajte od nás správičku! 🙂

Kočky, prajeme Vám krásnu nedeľu a ešte krajší nový týždeň! ? Má byť krásne počasie, tak ho využite, možno aj na skúšku tetovačiek. 🙂

Katka a Iva

     

     

      

Komentáre