Ahojte dievčatá!

 

Ako ten čas neuveriteľne rýchlo letí, však? Ani sme sa nenazdali a je tu prvá adventná nedeľa. My sme veľmi rady, že práve v tento predvianočný čas sa Vám môžeme prihovoriť prostredníctvom nášho blogu. Dnes sme sa rozhodli napísať Vám o našich tipoch na darčeky. Minulý rok sme ešte na starej platforme začali písať svoj blog, a prvý článok bol práve o našich tipoch na darčeky! Tak sa cítime trochu nostalgicky. Veríme, že Vás aspoň v niečom inšpirujeme, budeme sa veľmi tešiť! A ešte jedna super správa! Na konci článku nájdete súťaž! Príjemné čítanie!

Vybrali sme pár vecičiek z nášho e-shopu, ktoré sme vytvárali s láskou a práve pre to, aby VAŠE darčeky ostali zapamätateľné! Lebo nie je nič krajšie, ako niekoho naozaj úprimne prekvapiť a potešiť,  však? Na druhej strane, ak by ste práve vy zatúžili po niečom z našej ponuky, máte možnosť vytvoriť si svoj vianočný zoznam a poslať ho potenciálnemu “Ježiškovi”. Túto službu sme vytvorili špeciálne pre Vašich mužov, ktorým je vždy lepšie nenápadne podstrčiť niečo po čom túžite, ako riskovať, že Vás pod stromčekom bude čakať varecha. Čo vy na to? 😀

Od budúceho týždňa máme pre Vás aj ďalšiu novinku. Vo vopred určených hodinách nás budete môcť prísť navštíviť v našom showroome a vyskúšať si šperky aj oblečenie priamo u nás! Sledujte nás na sociálnych sieťach, kde budeme dávať informácie už čoskoro. 🙂

Tak poďme na to:

1.KĽÚČENKA MOMA

S touto nesmierne talentovanou mladou youtuberkou sme sa spojili do spoločného projektu a vytvorili sme túto malú koženú kľúčenku a peňaženku na drobné. Chceli sme totiž spraviť radosť aj malým Kattivkám, ktoré sú jej fanúšičkami, a povieme Vám, že ich je teda neúrekom! Ak máte v rodine nejakú násťročnú slečnu, zaručene bude Momu poznať, fandiť jej a chcieť túto kľúčenku! Urobte jej teda radosť malým originálnym darčekom, zaručene budete najlepší Ježiško široko ďaleko!

 

 

 

 

2.ŠATY S PERÍM KATTIVA

My túto kolekciu tričiek jednoducho milujeme! Keď tento nápad vznikol, ešte sme netušili, aký bude mať u Vás úspech! A viete, že sme sa nechali inšpirovať tanečnými šatami, ktoré mávali na spodnom leme sukne perie? Neskutočne príjemný materiál je len bonus navyše. Šatočky ponúkame v troch verziách: bez peria, s neodnímateľným perím a s odnímateľným perím. Nakoľko sú handmade, dĺžku Vám môžeme kľudne prispôsobiť. Odkedy sme spustili ich predaj, sú skoro v každej objednávke, a preto sa poponáhľajte, aby sme ich nevypredali. A ešte jeden bonus! Šaty Vám prídu zabalené v krásnej krabičke (bez príplatku), ktorá môže putovať priamo pod stromček, takže si ušetríte mnoho starostí.

 

3.LUXUSNÉ ŠPERKY Z KOLEKCIE KATTIVA

Tento rok sme sa rozhodli do predaja zaradiť aj luxusnejšiu kolekciu šperkov, ktoré sú naozaj prenádherné! Každý jeden balíme do krásnej šperkovej krabičky a s veľkou láskou! Vytvorili sme pre Vás aj niekoľko setov, ak by ste niekomu chceli spraviť dvojitú radosť. 🙂 Šperky sú jemné, nenápadnejšie, za to veľmi štýlové ku každému typu oblečenia. A čo je asi najhlavnejšie, kolekcie sú LIMITOVANÉ, čiže určite sa nestane, že v tykých istých šperkoch bude behať polka Sloveniek. Skvelý darček pre náročnejšie ženy.

 

4.SKRÁŠLOVACIE POBYTY PRE ŽENY

Poďme prejsť k zážitkovejším darčekom, aby ste si o nás nemysleli, že sme materialistky. 😀 Zážitky milujeme! Myslíme si, že každá žena by si mala vedieť nájsť čas sama pre seba, a darovať skrášľovací pobyt je určite skvelá voľba vianočného darčeku. Niekoľko dní na rozmaznávanie, masáže, rôzne procedúry, to znie jednoducho skvele!

 

5. ŠKOLA VARENIA

Škola varenia je skvelá nielen pre začiatočníkov ale aj pre pokročilých v kuchyni. Pridaná hodnota môže byť aj to, že vlastne môžete ísť spolu s obdarovanou osobou a teda zažiť to spolu s ňou! Vyberte si z ponuky jednotlivých tém a naučte sa variť niečo naozaj cool!

VYBRALI SME AJ NIEČO PRE MUŽOV 🙂

1.PONOŽKY ONE SOCK

Asi ste už postrehli, že posledné roky vznikol módny trend nosenia farebných ponožiek aj do oblekov. Aj toho najdrsnejšieho muža to zjemní, a je to fakt cool! Nás zaujala slovenská firma ponožiek ONE SOCK, ktorá má vo svojej ponuke naozaj krásne dizajny v super kvalite. Za nás to určite  bude jeden z darčekov pre každého muža v rodine!

2.JAZDY NA OKRUHU SLOVAKIA RING

Čo viac môže chlapa viac potešiť ako rýchla a vzrušujúca jazda? Skúste to originálnym darčekom a môžete si byť isté, že ktorýkoľvek chlap bude nadšený!

3.STIERACIA MAPA SVETA (pre cestovateľov)

Pre všetkých milovníkov cestovania tu máme tento skvelý a originálny darček v podobe mapy, ktorá funguje na princípe stieracieho žrebu. Satčí si ju niekde zavesiť a opstupne stierať krajiny, ktoré ich majiteľ navštívil. Pecka, nie?

4. DREVENÁ KRAVATA

Vyzerá to na prvý pohľad vtipne, ale faktom je, že mnohí štýloví muži takúto kravatu reálne nosia! Skvelý darček, ktorým zaručene zaujmete!

 

5.DRON

O tom, že muži sú večné deti, sa snáď ani netreba baviť! 😀 Tak zatnime zuby, a spravme im radosť v podobe dronu. Určite sa potešia! 🙂

 

POZOR SÚŤAŽ!

Dievčatá, veríme, že sme Vás inšpirovali a budúci týždeň v tom chceme pokračovať druhou časťou tipov na darčeky! Chceli by sme Vás vyzvať, aby ste nám v tom pomohli a do komentáru napísali Vaše tipy na vianočné darčeky. Budúci týždeň vyhlásime víťazku o najlepší tip, ktorá od nás získa tiež jeden zaujímavý darček pod stromček! Súťaž bude prebiehať aj na facebooku a veríme, že sa s nami podelíte o skvelé darčeky a že sa takto navzájom budeme inšpirovať!

Prajeme najkrajšiu prvú adventú nedeľu!

Katka a Iva

Komentáre