Milé naše čitateľky!

Je tu druhá adventná nedeľa a my sa nesmierne tešíme, že aj v tento sviatočný deň ste si našli čas pre náš blog. Celý týždeň sme pracovali na tom, aby sme Vám mohli uverejniť druhú časť článku s tipmi na darčeky, ktoré by boli sofistikované, ako sme my ženy samotné. Veríme, že sa Vám budú páčiť!

1. Kozmetika ála Palla

Zaujala nás táto úplne nová rada kozmetiky, ktorá vstúpila na trh len nedávno. Sme hrdé na to, že na Slovensku sa dejú takéto veci, že niekto má snahu robiť slovenské ženy krajšími (veď v konečnom dôsledku sa o nás hovorí, že všetky Slovenky sme krásne!) Áno, kozmetika je vyrábaná tu na Slovensku a je prírodná! Preto neváhajte, a dopíšte rýchlo do listu Ježiškovi, alebo obdarujte nejakú ženy vo svojom okolí, určite sa poteší!

www.myalapalla.com

 

2. LIVIA

Ďalšia novinka, o ktorej ste možno nevedeli. My ju už máme odskúšanú a môžeme vrelo odporučiť! LIVIA je zdravotnícka pomôcka určená pre ženy nad šestnásť rokov trpiace silnými menštruačnými bolesťami a kŕčmi. Prístroj funguje princípom TENS (Transkutánna Elektrická Nervová Stimulácia), čiže pomocou dvoch elektród umiestnených na podbruško vysiela vysokofrekvenčné elektrické impluzy prispôsobené receptorom bolesti, ktoré príjmu tento signál a zabránia prenosu vnemu bolesti do mozgu. V praxi to znamená, že to je malá, chutná vecička, ktorá ma naozaj štýlový dizajn, ktorá sa po jednoduchej aplikácii postará o to, aby, aby Vás počas menštruácie nebolelo bruško. Krásny a aj praktický darček!

www.gocare.sk

 

3. Tenisky REEBOK Club C 85 melted metals gold

Dievčatá, vy nás poznáte a viete, že sme fanúšičkami skôr pohodlnej módy. Ale aj v športovom sa dá vyzerať skvelo a štýlovo a nás teraz úplne najviac zaujali tieto tenisky Reebok. Tenisky su hitom sezóny  a o ich rozruch sa podpísala známa top modelka GiGi Hadid. Táááák a konkrétne táto vec sa nachádza aj na našom vianočnom liste! 🙂

www.reebok.sk

 

4. Nový album Emmy Drobnej 

Na Slovensku máme extrémne talentovaných ľudí, o tom niet pochýb! Emma Drobná patrí medzi nich a svojim talentom nás absolútne očarila! Je mladá, sexi a štýlová a má JEDNODUCHO BOŽSKÝ HLAS! Jej nový album Words sme mali medzi prvými a okamžite si ho púšťali stále dokola. Je skvelý, znie zahranične, a my sme hrdé, že máme na Slovensku ďalšiu spevácku ikonu!

 

 

5. Predplatné mesačníka EMMA

Ak si neviete rady s nejakým originálnym darčekom, alebo chcete doplniť ten “hlavný”, preplatné  obľúbeného časopisu je vždy skvelá voľba! My veľmi rady čítame mesačník Emma, pretože tam nájdeme  super ženské články, prosto je ako stvorená pre nás! Módne vychytávky, ako aj kozmetické rady, či zaujímavé články o našich obľúbených osobnostiach, to znie skvelo! A viete, čo je na tom, najlepšie? Obdarovaná osoba si na vás spomenie počas celého roka, kedy jej časopis bude chodiť!

www.emma.sk

 

6. Kozmetika SwissGetal

Dámy, toto je úplná pecka! Nevieme, či poznáte túto značku kozmetiky, ale my sme ju prednedávnom začali používať, a nevieme na ňu dopustiť (v poslednom článku o kozmetických vychytávkach sme ju len čerstvo začali používať, preto sme ju nechceli zatiaľ hodnotiť). Nakoľko nie je voľne dostupná (len vo vybraných salónoch), ťažko sa zháňa. Ale my sme Vám zohnali priamy kontakt na predajcu, takže môžete veselo skúšať!

Táto kozmetika stelesňuje optimálne spojenie vedy a prírody. Všetky výrobky pozostávajú zo starostlivo vybranej zmesy výťažkov z rastlinných buniek a nových účinných látok. Vďaka jedinečnej extrakčnej metóde zostávajú tieto bunkové výťažky zachované. Spoločne s plnohodnotnými enzýmami a proteínmi tvoria hlavnú zložku účinných látok. Je vhodná pre všetky typy pokožky.

Pozrite si ich stránku www.swissgetal.sk, a vyberte si zo širokej ponuky výrobkov. Keď napíšete mailík na: lackova.swissgetal@gmail.com, a do predmetu dáte Kattiva Trends, budú vedieť, že ste od nás, a nielenže Vám urobia poradenstvo zadarmo, ešte Vám aj pribalia darček. Skvelé, nie? 🙂

www.swissgetal.sk

 

7. Darčeková poukážka do salónu ENVY Privéé

Trocha luxusu nám niekedy nezaškodí! Tento “kútik krásy” je v Bratislave veľmi unikátny, pretože okrem toho, že v jednom priestore nájdete kadernícky salón legendárneho “Sušiho”, skvelého kaderníka Patrika Veselého, môžete si vyskúšať veci od najznámejších slovenských návrhárov, a s výberom vám určite rád poradí špičkový slovenský štylista Andrej Kusalík. Urobte niekomu radosť v podobe darovania darčekovej poukážky a verte nám, bude to zážitok!

 

8. Dekoratívna kozmetika L’óreal True Match

Už sme ju na našom blogu spomínali niekoľkokrát, ale nedá nám sa neopakovať! Rada True Match je totiž založená na podtóne pleti, čo je revolučné, pretože doteraz sme vždy rozmýšľali nad svojim odtieňom. Na ich stránke si môžete spraviť veľmi krátky a jednoduchý test, v ktorom určíte podtón pleti obdarovanej osoby, a potom už môžete veselo nakupovať. Vyskúšali sme už mnohé make-upy, ale tento je naozaj skvelý a hlavne vyzerá prirodzene! Pretože make-up nenosíme preto, aby sme vyzerali, že ho máme, však? Vyskúšajte vyskladať balíček kozmetiky L’óreal True Match a uvidíte, že pod stromčekom bude mať veľký úspech!

vyzatostojite.lorealparis.cz/sofistikovanazena/

 

9. Darčeková karta na nákup značky KATTIVA

Na našom e-shope www.kattiva.shop sme si pre Vás pripravili takéto nádherné darčekové karty, ktoré môžete darovať každej fashionistke, a verte, že bude rada, že si môže sama vybrať darček, napríklad aj v januárových výpredajoch! Karta je použiteľná na viackrát, až dokým sa jej nevyčerpá kredit. Môžete ju zakúpiť v rôznych hodnotách. A zabalíme Vám ju tak, že s tým nebudete mať už žiadne starosti a pod stromčekom sa bude krásne vynímať!

https://kattiva.shop/produkt/darcekova-karta/

 

 

 

 

Dievčatá, veríme, že ste sa inšpirovali aj druhou várkou tipov na darčeky. Času je ešte dosť, a preto sa na Vianoce treba starostlivo pripraviť. . Nie každá z nás má dostatok času vyrábať darčeky vlastnoručne, povedali by sme, že okrem mamičiek na materskej asi v dnešnej dobe nikto! A preto sa zamerajte aspoň na príbeh darčeku! Keď podarujete niečo štýlové a ešte k tomu praktické, urobíte niekomu radosť! A to je podstatné, nie?

Ešte aby sme nezabudli, výherkyňou našej súťaže sa stáva Natália Fernandez! Gratulujeme, ozvi sa nám na info@kattiva.shop a budúci týždeň Ti pošleme Tvoju výhru, balíček značky KATTIVA v hodnote 50 EUR! 🙂

Užite si zvyšok druhej adventnej nedele!

Katka a Iva

 

Komentáre