Ahojte kočky! Je nedeľa, a ako obvykle sa k Vám prihovárame prostredníctvom nášho blogu. Minulý týždeň sme sa rozhodli, že z nášho blogu spravíme akýsi online magazín. Hľadáme preto talentované blogerky, ktoré by chceli pre nás prispievať článkami aj fotkami. Ak máš chuť začať blogovať, neváhaj sa nám ozvať na info@kattiva.shop!

Leto je síce v plnom prúde, ale v obchodoch sa už pomaly začínajú objavovať aj nové jesenné kolekcie. My sme už tiež v prípravnej fáze na jeseň, a preto by sme sa s Vami chceli podeliť o nové módne trendy, ktoré sa nám páčia a ktoré budú zákonite IN na jeseň 2017. Takúto fashion tému sme tu už dávno nemali, tak veríme, že sa Vám bude dobre čítať! 🙂

1. DÁMSKE OBLEKY

Tento štýl absolútne milujeme! Pretože je sexi, pohodlný a štýlový zároveň. Budú sa nosiť športové obleky alebo zamatové obleky (zamat bude naj materiál tejto jesene). Rôzne materiály aj strihy, takže  všetky fashionistky si prídu na svoje!

2. STRAPCOVÉ ŠIALENSTVO

Už sme Vám dievčatá niekedy spomínali, že milujeme strapce? Na tanečných šatách sme ich v minulosti používali pravidelne! A sme šťastné prešťastné, že strapce konečne začali byť súčasťou vysokej módy, a že návrhári objavili ich čaro. A smelo do toho choďte aj vy!

3. BORDOVÁ FARBA

Táto farba je naozaj univerzálna, a určite stojí za to ju vyskúšať. Hodí sa či už blondínkam alebo tmavovláskam a je faaakt sexi! Elegatná a orginálna a viete čo? My síce milujeme čiernu, ale túto jeseň spravíme výnimku!

4. KÁROVANÝ ŠTÝL

Pôvodne tento vzor vznikol pre škótsky kilt, postupne sa začal dostávať aj do mainstreamovej módy. Prečo by aj nie, veď je úplne super! Je hravý a elegantný zároveň, dá sa krásne skombinovať. Kárované košele, tešíme sa, že pribudnete do našich šatníkov!

5. ZLATÁ HORÚČKA

Jeseň je aj plná večierkov a party, na ktorých jednoznačne treba zažiariť! Tak tu máte od nás tip: oblečte sa celé do zlatej! Táto kráľovská farba totiž bude vládnuť aj tohtoročnej jeseni! A keď nájdete v obchode nejaký kúsok zlatej farby zo zamatu, sa ténu alebo so strapcami, neváhajte ani sekundu a zoberte si ho domov!

Tak čo, žienky naše, inšpirovali sme Vás? Bavia Vás takéto fashion témy? Ktorý štýl sa Vám páčil najviac? Napíšte nám to v komentári!

Prajeme Vám krásny zvyšok dňa a my sa ozveme opäť o týždeň!

Katka a Iva

 

Komentáre