Ahojte dievčatá! Leto je za dverami a my sa nestačíme čudovať, ako ten čas strašne rýchlo letí! Rozmýšľali sme, o čom by sme na našom blogu mohli písať tento týždeň a zistili sme, že už dávno sme sa nezaoberali žiadnou “fashion” témou. No a čo je momentálne aktuálnejšie, ako blížiaca sa dovolenková sezóna? Priznajte sa, koľko z vás už má spravený plán na leto? Či už ho budete tráviť doma, alebo v zahraničí, budete pravdepodobne potrebovať aspoň pár kúskov nového oblečenia, a je jasné, že ako správne fashionistky určite hodíte očko aj po nových modeloch plaviek. Tak sme sa vám dnes rozhodli predstaviť trendy pre plavky na leto 2019! Prajeme príjemné čítanie!

Predtým, ako prejdeme k samotným trendom, by sme rady podotkli, že je podľa nás veľmi dôležité vedieť o svojej postave čo najviac, pretože nie všetko sa hodí každej žene. Keď viete, čo je na vás pekné a čo by ste naopak najradšej skryli, výber sa vám síce trochu zúži, ale zaručene budete vyzerať perfektne!

Tu sú plavkové trendy pre rok 2019:

ŠTRUKTÚROVANÁ LÁTKA

To, že jediná látka použitá na výrobu plaviek je lycra,alebo plavkovina, už dávno neplatí! Najnovším tohtoročným módnym trendom je štruktúrovaná látka, ktorá je matná a v žiadnom prípade nie hladká. V kombinácii s cool strihmi budete pôsobí extrémne sexi a hlavne budú všetci naokolo vedieť, že sledujete módne trendy!

ZVIERACIE MOTÍVY

Zvieracie motívy tento rok valcovali prehliadkové móla a nevynechali ani plavkovú oblasť. Leopard, zebra, alebo hadí vzor? Fantázii sa medze nekladú a tie z vás, ktoré majú stále voči zvieracím vzorom predsudky, naša dobrá rada znie: čo najskôr ich zahoďte, pretože tu pravdepodobne nejakú dobu s nami ešte ostanú!

CELÉ PLAVKY

Už dávno neplatí, že celé plavky nosia len ženy, ktoré potrebujú zakryť kilá navyše. Celé plavky sú supersexi na akejkoľvek postave a my ich preto úplne milujeme! Sú s nami už niekoľko sezón a veríme, že sa budú nosiť donekonečna. 🙂 Ak ale skutočne potrebujete zakryť tie kilečká navyše, na vašom mieste by sme neváhali ani sekundu, celé plavky sú pre vás najideálnejšia voľba!

VYSOKÉ NOHAVIČKY

Nalejme si čistého vína: to vychytávka nie je pre každú z nás, ale keď sa niekomu hodí, je to nesmierne sexi! Vysoký nohavičkový výstrih vám v prvom rade predĺži nohy tak, že budete vyzerať ako Sklenaříková, no a v druhom rade odhalí sexi panvové kosti. Naše odporúčanie jednoznačne znie: Nebojte sa ho aspoň vyskúšať, možno budete výsledkom milo prekvapené!

VOLÁNIKY

Čo môže byť ženskejšie a romantickejšie ako volánikové plavky? A tento rok sú aj megatrendy! Buďte teda in a zadovážte si jedni, či už celé, alebo dvojdielne. Fantázii sa medze nekladú, nebojte sa aj možno netradičnejšieho umiestnenia volánikov 🙂

VÝSTRIHY

Symetria, či asymetria, hlavne nech to nie je nuda! Netradičné výstrihy vládli tento rok prehliadkovým mólam a my tomu tlieskame! Buďte odvážne a vyskúšajte niečo nové aj vy! Tento trend sa týka skôr celých plaviek, ale napriek tomu si strih vyberajte na základe toho, aký typ postavy máte.

NEÓNOVÉ FARBY

Neónové farby sú tento rok trendy, o tom niet najmenších pochýb! Pri pohľade na niektoré modely možno budete mať pocit, že sa móda vrátila späť do 80tych rokov, a nemýlite sa! Retro-touch majú nielen neónové farby, ale aj vyššie spomínané výstrihy na celých plavkách a keď sa tieto dva trendy spoja, vznikne niečo skutočne HOT!

 

Tak čo, baby, našli ste si medzi týmito trendami niečo, čo sa vám páči a bez čoho nebudete môcť toto leto existovať? Ak áno, sme veľmi happy, že sme vás mohli trochu inšpirovať. 🙂 Na našom e-shope máme kolekciu plaviek, ktorú sme sa snažili vytvoriť práve na základe najnovších plakových trendov a môžete si ju pozrieť TU! A ako bonus vám plavky zabalíme do krásneho obalu, ktorý je vodeodolný a vydrží vám dlho!

 

Datje nám vedieť, ktorý trend vám je najbližší, budeme sa tešiť každému komentáru. 🙂

Prajeme krásnu nedeľu

Katka a Iva

 

Zdroje:

https://www.marieclaire.com/fashion/a27006464/swimwear-trends-2019/

https://www.lulus.com/blog/fashion/best-swimsuit-trends-for-2018/

Komentáre