Ahojte baby! Krokovacia výzva je za nami, a minulý štvrtok sme spoznali aj víťazky, ktoré výhrali hodinky Samsung Gear Sport. Tieto baby nachodili viac ako 300 000 krokov za týždeň a my sme z týchto čísiel naozaj skoro odpadli! Výzva bola naozaj motivačná, podľa vašich správ sme usúdili, že niekedy naozaj stačí naozaj málo a potom to už ide samé! A preto sme sa dnes rozhodli namotivovať vás znovu, tentokrát na účasť na jednej super babskej akcii, ktorá sa bude konať budúci víkend v Bratislave!

Táto akcia sa volá Just Woman, a je to jej druhý ročník. Minulý rok sme sa kvôli Ivkinej svadbe nemohli zúčastniť, ale tento ročník si naozaj nenecháme ujsť! Ide o čisto babskú záležitosť, preto zoberte kamošku, maminu, dcéru, alebo akúkoľvek ženu, s ktorou vám je fajn, a poďte spolu s nami stráviť jeden skvelý fit deň plný pohybu, čerstvého vzduchu, babských rečí, súťaží a iných sympatických aktivít! Lístky si môžete zakúpiť TU , maximálne do 28.6.2018- štartovací balíček obsahuje naozaj super vecičky, takže sa to naozaj oplatí! No a ak máte šetriaci režim, nemusíte zúfať, pretože jeden balíček s dvoma VIP vstupmi na túto akciu, sme si pre jednu z vás pripravili aj my! Tak čítaj článok do konca a súťaž!

Počas tohto športového dňa spoločne absolvujeme päť kilometrový beh, paddle boarding a spoločnú hodinu jogy. O behu sme vám už párkrát písali, článok si môžete pripomenúť TU. O paddle boardingu nevieme popravde nič, čiže to bude asi celkom sranda pre väčšinu z nás – ale my rady skúšame nové športy takže sa na to úplne tešíme! Pre tie z vás, čo nikdy necvičili jogu, a práve ste sa rozhodli, že sa akcie zúčastníte, sme si pripravili pokračovanie malej online lekcie – rozhodli sme sa vám popísať niekoľko ďalších  základných jogových pozícií, aby ste pri cvičení robili veci správne a aby ste si to správne užili! Jogovým pozíciám sme sa už raz venovali, môžete si ich pozrieť TU.

Tak poďme spoločne na to!

Mačka

Táto pozícia neskutočne uvoľňuje chrbát, a cvičí sa nielen v jóge. Je však veľmi dôležíté vedieť počas nej správne dýchať. S nádychom prehnite chrbát, hlavu dvíhajte do záklonu, brušné svaly sú uvoľnené. Pohľad smeruje čo najviac nahor, čím sa naťahuje predná strana hrudníka. S výdychom prejdite pomaly do vzporu kľačmo tak, aby ruky a nohy zvierali s podložkou pravý uhol. Vyhrbte chrbát (podobne ako mačka). Zároveň skloňte hlavu a pohľad nasmerujte k pupku.

Nízka doska

Do tejto pozície sa vchádza z vysokého planku, a vôbec to nie je také ťažké, ako to na prvý pohľad vyzerá! Dôležité je váhu spevniť stred tela (core), zjednodušene bruško, váhu preniesť vpred na ruky (všimnite si na fotke, že chodidlá majú váhu len na prstoch). Dosky (alerbo planky) sú neskutočné cviky na spevnenie celého tela a hlavne telesného jadra.

 

Bojovník 2

Táto pozícia naťahuje a posilňuje stehenné svaly a lýtka. Tiež sa pri nej naťahujú  triesla, prsia a ramená. Stimuluje vnútorné orgány, zvyšuje obranyschopnosť organizmu. Hlava je otočená v smere pokrčenej nohy, obe ruky sú napnuté rovnobežne so zemou. Brušné svaly sú stiahnuté, ramená ťaháme dole.

Ak ste sa práve namotali na spomínanú babskú jazdu, určite si nezabudnite tieto jogové pozície naštudovať, pretože sa tam zaručene budú cvičiť! Ak sme vás ešte stále nepresvedčili, tak sa nám to možno podarí našim skvelým súťažným balíčkom Just woman, ktorý obsahuje 2 VIP lístky na spomínanú akciu, super štýlový športový outfit a fľašu na cvičenie od značky Reebok a iné maličkosti, ktoré sa vám určite k športu zídu! Stačí, keď tento článok budete zdieľať na svojom facebooku, a sem do komentáru označíte osobu, ktorú by ste so sebou zobrali. Víťazku tohto krásneho balíčka budeme žrebovať v stredu, 27.6.2018 zo všetkých komentárov pod týmto článkom (a budeme kontrolovať to zdieľanie na fb 🙂 )!

My vieme, že tu máme aktívne a inteligentné ženy, pre ktoré pohyb nie je utrpenie, a preto sa budeme tešiť na stretnutia s vami. Ak by ste chceli vedieť o ďalších aktivitách, ktoré sa dejú v spojení s našim blogom a e-shopom, čítajte ďalej! Trochu sa nám toho v júni nakopilo, tak to radšej zhrnieme:

  • v utorok, 26.6.2018, žrebujeme víťazku bezdrôtových slúchadiel Samsung IconX, súťaž stále prebieha na našich instagramoch @kattiva_trends a @iversanns, a podmienky sú veľmi jednoduché, tak sa určite nezabudnite zapojiť!
  • v stredu 27.6.2018 žrebujeme víťazku spomínaného balíčka k podujatiu Just woman
  • vo štvrtok 28.6.2018 sa zúčastníme bežeckého tréningu She Runs, ktorý je free, a netreba sa registrovať. Stačí, keď prídete na Magio pláž o 18:50 a spoločne si zatrénujeme. Býva tam super atmosféra, tak sa k nám určite pridajte! Viac info na www.sheruns.sk
  • v sobotu 30.6.2018 sa koná podujatie Just woman, viac info na www.justwoman.sk
  • od 5.7.-8.7.2018 sa nachádzame s našim stánkom na festivale Pohoda, kde budeme mať vystavené všetky vecičky, preto ak sa tam chystáte, veríme, že nás navštívite. Určite to neoľutujete pretože chystáme mnohé prekvapenia a novinky!

V súvislosti s Pohodou by sme chceli upozorniť, že posledné objednávky budeme posielať dňa 4.7.2018, potom až 9.7.2018, takže ak sa chystáte u nás nakupovať, určite na tieto dátumy berte ohľad. 🙂

Prajeme krásny zvyšok víkendu a určite nezabudnite súťažiť!

Vaše Katka a Iva

 

 

 

Komentáre