Ahojte dievčatá! Dnes sme sa rozhodli pre trochu netradičnú tému, ale veríme, že sa ňou inšpirujete. Na naše insta stories sme začali dávať hudobné podmazy, a stretlo sa to u Vás s veľkým úspechom, čo nás samozrejme veľmi veľmi teší! Tak sme sa rozhodli Vám dnes priblížiť pesničky, ktoré nám budú pripomínať leto 2017, ktoré bolo a stále je absolútne skvelé!

Ešte predtým, ako prejedeme ku konkrétnym tipom, Vám musíme povedať, že aj keď sme super kamošky a kolegyne, náš hudobný vkus sa trochu líši. 🙂 Ivka si v poslednom období fičí na takých tuc tuc housových veciach, Katka je skôr zaťažená na pohodový RNB štýl. Preto sme aj svoje tipy rozdelili a každá vypichla 6 pesničiek, ktoré sa nachádzajú na prvých miestach v playlistoch, čo znamená, že boli stiahnuté ako posledné. Ešte možno rada, pre tie z Vás, ktoré nevedia, kde počúvať hudbu zadarmo. Buď to vyskúšajte v aplikácii Spotify, alebo Deezer. 🙂 Poďme teda k jadru veci.

Katka:

1. Rihanna – Wild Thoughts

Pamätáte si na legendárnu pesničku Maria Maria od Carlosa Sanatanu ? Ja som ju milovala! Keď som prvýkrát počula novú verziu od Rihanny, okamžite sa dostala do rebríčka mojich obľúbených pesničiek! A neviem sa jej nabažiť!

2. Charlie Puth – Attention

Na mojom playliste je skoro celý august, a je to absolútne pohodová letná pesnička. Zaraďuje sa medzi štýl hudby, ktorú ja osobne milujem. Stredne rýchle tempo v RNB štýle, to je jednoducho moje!

3. Felix Jaehn – Hot2Touch

Táto pesnička má pre mňa neskutočný letný drive! Zvyknem si ju pustiť ráno v aute na ceste do práce, a vždy mi vyvodí úsmev na tvári! Vyskúšajte si ju vypočuť aj vy, baby.

4. Calvin Harris – Feels

Pre mňa spolu s Wild thoughts absolútna topka leta 2017! Milujem funky štýl a preto ma táto pesnička absolútne dostáva do varu! Super sa na ňu tancuje a pri jej počúvaní máte okamžite letnú a pozitívnu náladu!

5. Jonas Blue – Mama

Moje letné hudobné tipy pokračujú touto nesmierne pohodovou pesničkou. Kým som sa jej nabažila, pustila som si ju za sebou aspoň 100 krát! Teraz sa nachádza v mojom playliste a vždy keď si ho pustím, mám super pocit. Určite aj ona mi bude pripomínať leto 2017. 🙂

6. Alma – Chasing Highs

Vášeň, akú má táto speváčka v hlase, som už dávno nepočula. Pri každom jej počúvaní mám pri prvom refréne zimomriavky! Určite odporúčam ju zaradiť do Vášho playlistu!

Iva:

1. Michael Kiwanuka – Cold Little Heart

Túto skladbu som si obľúbila pri pozeraní seriálu Big Little Lies. Ak ste nevideli, tak určite odporúčam. Hrala pri úvode každej časti  a vždy pri jej počúvaní si hneď predstavím Reese Witherspoon ako šoféruje v aute a premýšľa nad všetkými problémami sveta.

2. Fuego – Alok

K tejto skladbe som sa dostala len nedávno, keď mi ju kamarátka pustila, okamžite sa dostavila v spotify do môjho top výberu. Ideálna na párty.

3. Future – Mask Off

Od posledného Coachella festivalu som zaradila do môjho rebríčka aj štýl hudby, ktorý sa tam predtým nikdy nenachádzal a to rap. Po toľkých dňoch počúvania sa mi dostal tak do uší, že som si ho po príchode domov hneď download-ovala.

4. Martin Garrix – Byte

Tak tento chlapec je môj obľúbenec tohto roka. Pred letom som skúmala, či niekde naňho nenatrafím na koncerte, ktorý by pasoval s mojím pracovným diárom, ale márne. Ale šťastena sa na mňa obrátila a hral vo Vegas minulý víkend, čo je len 45 min let od LA. Tak si ma viete predstaviť ako som od nadšenia skákala.

5. Chris Malinchak – So Good To Me

Skladba,ktorú nám moja inštruktorka jógy hrala vždy počas najväčieho zaťaženia, takzvaného peaku, napr.  sme museli ostať 2 minúty v planku. Svaly sa Vám začnú triasť, pot Vám steká po tele a do toho hrá táto skladba. Celkom energická nie? 🙂

6.Eric Prydz – Opus

Tak toto je moja srdcovka od minulého roka. Spomienka? Oslava mojej 30. Pri každej príležitosti keď sa s mojou partiou stretneme si ju pustíme. Už sme začali vytvárať aj rôzne príbehy, ktoré si pri počúvaní predstavujeme. Crazy!

Veríme, že sme Vás inšpirovali, a ak máte aj vy nejaký tip na super novú pesničku, kľudne nám ju napíšte do komentára, budeme veľmi rady!

Prajeme pekný zvyšok nedele!

Katka a Iva

Komentáre