Ahojte dievčatá! Ani sme sa nenazdali a máme tu ďalšiu nedeľu a s ňou spojený ďalší článok.  Minulý týždeň sa toho zas udialo viac než dosť, a včera sme ostali neskutočne prekvapené, lebo jedna z Vás, našich Kattiviek, zabojovala, a získala nám späť náš instagramový profil. Jej meno nebudeme zverejňovať, ale chceme sa veľmi pekne poďakovať za takúto mega pomoc! Zase raz ste nám ukázali, že ženy musia držať spolu. 🙂

Dnes by sme najprv rady vyhlásili víťazky našej súťaže o 3 balíčky značky RAJO. Stávajú sa nimi Marianna Fronková, Lívia Paľová (veríme, že to bude pre Vás motivačné) a Dominika Grulichová. Baby z celého srdca Vám gratulujeme a ozveme sa Vám do inboxu kvôli kontaktným údajom.

A teraz konečne k dnešnej fashion téme. Mnohé z Vás vedia, že sa každoročne zúčastňujeme najväčšieho hudobného festivalu na Slovensku, POHODA. Nebude tomu inak ani tento rok. My sme si už vytvorili taký stály tím báb – našich kamošiek, s ktorými predávame v našom sexi metalickom stánku. Bude to vlastne taký POP-UP obchod, kde si všetky produkty z nášho e-shopu môžete naživo pozrieť, vyskúšať a samozrejme aj kúpiť. Niektoré kočky však chcú ísť na festival už 100% pripravené a tie sme sa dnes rozhodli inšpirovať štýlovými festivalovými outfitmi.

A koho iného sme si mali zavolať na fotenie, ako víťazku našej súťaže FACE OF KATTIVA, Katku Lajcinovú? Tak sme s Katkou strávili jedno veľmi príjemné dopoludnie a musíme povedať, že je to jedna veľmi milá a inteligentná baba. Nehovoriac o jej kráse, o tej sa presvedčte sami! Nafotili sme niekoľko festivalových outfitov a tu je pár tipov, čo Vám na festivale vrámci outfitu nesmie chýbať!

 

POVEDZTE TO SVOJÍM TRIČKOM

Toto je absolútny hit leta 2017.  Na festivaloch sa však význam tričiek s nápisom ešte prehlbuje! S nápisom by ste mali byť stotožnené, pretože sa určite stane, že Vás niekto zastaví a bude si ho čítať. Pripravte si vtipnú story, prečo ho máte na sebe a nový kontakt je na svete! Treba si dávať pozor aj na kvalitný materiál, nakoľko počas teplých dní sa určite budete potiť. Preto umelé materiály bokom, stavte na kvalitu! Aj na našom e-shope si môžete vybrať TU.

ORIGINÁLNE TAŠKY

Je super vlastniť elegantnú veľkú koženú tašku do práce, na festival však na ňu zabudnite! Musíte myslieť aj prakticky. Budete predsa veľa tancovať, v rukách držať drink alebo nejaké jedlo. A teda nami overená ideálna voľba na festival je buď crossbody taška alebo ruksak. Nezabudnite tiež myslieť na originálny a živý dizajn. Jednoduchosť musí ísť totiž aj v tomto prípade bokom! My sme pred pár dňami trvalo znížili ceny na všetky tašky našej značky KATTIVA, pretože chceme, aby ste si spravili radosť a hrdo ich v lete nosili! Všetky tašky nájdeš TU!

                               

ŠTÝLOVÉ PLAVKY

Kto povedal, že plavky musia zákonite slúžiť na kúpanie? Originálnymi plavkami vyriešite všetky otázky, čo na seba. Hodíte na ne rifľové kraťasy a sexi festivalový outfit je na svete! Momentálne fičia odhalené ramená, zvýšený pás, origálne výstrihy a veselé vzory! Inšpiruj sa TU!

 

                             

MASÍVNE DOPLNKY

Do práce sa snažíme chodiť decentne, ale festival je miesto, kde sa môže vyblázniť aj riaditeľka banky! V tomto prípade je najdôležitejšia odvaha. Za žiadnych okolností totiž nemôžete byť nudné! Svoj outfit sa snažte čo najviac zvýrazniť masívnymi náhrdelníkmi a náramkami, aby ste zaujali aj v dave. So šperkami z nášho e-shopu si môžete byť isté, že ich nebude mať na sebe každá druhá baba! Pozrite sa na ne TU!

 

 

                                    

DOČASNÉ TETOVAČKY – FESTIVALOVÝ MUST HAVE!

Kde inde, ako na festivale? Môžete si dovoliť zaimprovizovať, zariskovať a výsledok môže byť akurát tak COOL! Prečítajte si článok o tetovačkách aj s návodom na použitie TU. Môžete si splniť tajné prianie alebo len vyskúšať, či sa Vám tetovačka hodí. A viete čo? Určite áno, lebo to je brutálne štýlové! Pozrite si našu ponuku tetovačiek TU!

RETIAZKOVÉ PODPRSENKY

Keď správne nakombinuješ retiazkovú podprsenku, zaručene zahviezdiš! Je to totiž úplná fashion vychytávka, ktorú nemá len tak hocikto! Môžeš si ju obliecť na oblečenie alebo pod neho, vždy bude vyzerať štýlovo! TU sa pozri na nádherné retiazkové podprdy, ktoré sme zaradili do predaja, pretože ich milujeme!

 

 

Dievčatá, veríme že ste sa našim článkom inšpirovali a že na festivaly vyrazíte pripravené a  štýlovo oblečené. Veď kto iný by mal ísť vzorom ako krásne Slovenky? My sme pri príležitosti festivalu Pohoda 2017 spustili super akciu, a do 5.7. 2017 môžete nakupovať s 10% zľavou na celý nákup! Stačí keď pri pokladni e-shopu zadáte kód: POHODA2017 a je to tam!

Budúci týždeň budeme fungovať v obmedzenom režime a posledné objednávky vybavovať vo štvrtok. Posielame každý deň cca o 15:00, čiže ak si objednáte v daný deň do 15:00, na druhý deň máte balíček u seba.

Budeme sa na Vás tešiť osobne na POHODE v Trenčíne, lokalizáciu stánku Vám dáme vedieť vopred na našom instagrame a facebooku. Nevieme sa dočkať stretnutia s Vami baby!

Majte krásny zvyšok víkendu!

Katka a Iva

Komentáre