Ahojte ženy! A samozrejme aj muži (ak nás nejakí čítajú) 🙂 Na konci roku 2017 sme Vám sľúbili rôzne nové rubriky na našom blogu v roku 2018 a jednou z nich je aj pravidelná rubrika rozhovorov so zaujímavými osobnosťami z rôznych oblastí. Ako prvú sme na rozhovor oslovili našu obľúbenkyňu zo sociálnych sietí a televíznej obrazovky, herečku a komičku Evelyn. S rozhovorom súhlasila a my sme pre to veľmi rady!

Evelyn je podľa nás osoba, ktorá keby žila v USA, už má postavených niekoľko víl a vozí sa na nejakom megaluxusnom aute. Má v sebe totiž X faktor a charizmu, akú má málokto. Má v sebe niečo americké, je ako stvorená pre šoubiznis a preto, aby nás zabávala. A my sme z toho happy, pretože sa zabávame veľmi rady, však? Okrem toho z nej vyžaruje ľudskosť a normálnosť a určite každá z nás by s ňou niekedy rada šla na kávu a nehanbili by sme sa jej. 🙂 Jej raketovú kariéru odštartovalo virálne video s kunami, ktoré si môžete pozrieť TU! Toto video spôsobilo na Slovensku šialenstvo a hviezda Evelyn odvtedy už len stúpala. Má za sebou mnohé televízne projekty, ako napríklad sitcom Svet podľa Evelyn, Kredenc, Let’s dance. Na sociálnych sieťach jú ju sleduje viac ako 300 000 ľudí. A ona? Drží sa pri zemi. Prečítajte si rozhovor exkluzívne pre Vás, čitateľky nášho blogu Kattiva Trends!

Evelyn je značka úspechu a zábavy, ale aká je Evka Kramerová v súkromnom živote?  

Ja si myslím že ako každá druhá žena, raz taká raz taká. 🙂 Snažím sa byť veselá a vidieť vo všetkom pozitíva, ale viem mať aj poriadnu depku. 

 

Kedy si sa začala humorom živiť a ako k tomu došlo?  

Ako sa to vezme. Keď som pred siedmymi romi robila stand up comedy, čosi nám za to aj platili, nebolo to však úplne na uživenie, bolo to také polo vreckové. To bol asi prvý krát, kedy mi niekto zaplatil za to, čo robím rada. A komerčnejšie sa to rozbehlo pre tri a pol rokmi, keď prišli kuny a tie videá sa nejak rozmohli a stali komerčnými a vtedy došli prvé ponuky.

 

Ak by si nebola herečkou, v čom by si videla tvoj pracovný potenciál?

Študovala som andragogiku a aj marketing, myslím že z oboch by som si niečo vybrala. Neviem, na to som nikdy nemyslela. Asi by som robila to čo by mi prišlo do cesty, mám pocit že tak sa to robí.

 

Žien humoristiek je na Slovensku málo. Čím to podľa Teba je?  

Myslím, že na Slovensku sme trochu pozadu vo vnímaní ženy, ako niekoho, kto na plné ústa hovorí to, čo chce. To je vlastnosť, ktorá sa tu spája hlavne s mužmi. Ale už sa to mení, ženský hlas je silnejší. Či už vo svete alebo aj u nás, už nie je konformný resp. taký, aký “by mal byť”. Sme slobodnejšie v tom, že hovoríme o témach, o ktorých naše mamy nehovorili. Ja si myslím, že to je len otázka času, kedy sa ženy na Slovensku začnú rešpektovať nie len za to, že sú pekné, ale aj za to, že sú vtipné… Lebo to je doooosť ťažké.

 

Mnohé baby sú vtipné! Čo majú robiť aby si svoj humor vycibrili natoľko, aby sa ním poprípade mohli živiť? Je to len darom od Boha alebo aj o práci?  

Ja si myslím, že je to otázka aj toho kedy a ako silno ťa kopne múza. Ale samozrejme je tam percento daru a percento toho, či je tvoj humor zaujimavý aj pre niekoho iného, ako pre tvojich päť kamošov.  A to je vždy nejasné . Hlavne sa netreba ničím nechať zastaviť, treba sa stále snažiť a robiť, aj keď to veľa krát pôjde do trápneho ticha alebo do dislikov. Ak si presvedčená o tom, že toto ti ide a že to miluješ , nie je čo riešiť. Najdôležitejšie je to podľa mňa to, aby sme mali rady to, čo robíme.

 

Ktorý projekt považuješ za svoj najväčší úspech, a na ktorý náš najkrajšie spomienky?  

Asi na natáčanie seriálu Svet podľa Evelyn ale tak isto aj na videá, ktoré som robila, Žizel a Gitku.

 

Keď platíš, pýtajú od Teba kuny??

Stále, častejšie ako by bolo únosné! 😀

 

Keď robíš videá, píšeš si vopred scenáre alebo improvizuješ? Kde nachádzaš inšpiráciu?

Vždy si všetko píšem. Keď si človek povie, že si niečo zapamätá, ako naschvál vždy zabudne. Čiže zapisujem si, zbieram inšpirácie z vlastného života a z vecí čo sa mi reálne dejú.

 

Okrem toho, že si supervtipná, mnohé baby sa s Tebou stotožňujú aj kvôli tomu, že vyzeráš byť normálna a úprimná. Máš pocit, že Ti niekedy šoubiz prerástol cez hlavu?

Nemám ten pocit. Ja totiž nie som “attention seeker”, ani niekto, kto silou mocou potrebuje, aby sa o ňom rozprávalo. Tak teda myslím si, že nie. 😀 

 

Máš v šoubize kamarátky ktorým naozaj veríš?

Jasnééé! Počas svojej cesty som stretla iba dobrých ľudí. Je jasné, že s niekým si hneď kamoš a s iným nie – ale to je podľa mňa tak, že dobrí ľudia sa priťahujú a vyhľadávajú a dobre sa s nimi pracuje. 🙂

 

Mnohé z nás riešia každé kilo navyše, a ty si sa nehanbila vyjsť v kratučkých šatách na Let´s dance. Ako to robíš, že neriešiš?

Ale samozrejme, že sa riešim! Tiež sa potrebujem cítit komfortne, riešim aj výzor, ale samozrejme nie je pre mňa na vrchole hodnotového rebríčka. Život je zaujímavý a keď stále bude človek riešiť svoju váhu, môžu mu tie zaujímavosti ujsť. Nemyslím tým iba váhu, ale čokolvek, na čo sme moc zameraní, nie je podľa mňa dobré. Prosto nie je dobré sa upínať sa na čokolvek.

 

Celé Slovensko bolo svedkom, ako si počas Let’s dance chudla. Robila si to naschvál? Cítiš sa takto lepšie?  

Cítim sa lepšie, ale paradoxne veľa som neschudla. Skôr to bolo formovanie tela. Tancovať stále chodím, po mesačnom pobyte v Kolumbii mám ale príšernú stravu tak to musím znovu nakopnúť. Predtým som sa troška dala dokopy a cítila som sa ovela lepšie.

 

Ako sa stravuješ? Poraď nám nejaký tajný trik na krásu.

Ja nejem mäso, to je jediná moja finta. Akurát som začala čítať knihu od Igora Bukowského, takže keď ju dočítam budem rozdávať (jeho) rady.

 

Ako najradšej oddychuješ?

Netflix a chill a môj kocúr Emko. A potom ešte nekonečne dlhá pláž a tyrkysové more… To je pre mňa najväčší oddych.

        

 

Prezraď nám Tvoj módnu vychytávku posledného obdobia na ktorú nedáš dopustiť! 

Holografický Chanel ruksak a vintage rifľové košele Levis od môjho otca. Milujem aj striebornú ľadvinku Kattiva, bez nej sa nikam už ani nepohnem!

 

Vybrali sme aj troch z Vás, ktorí sa Evelyn niečo chceli opýtať a nám sa zdali Vaše otázky najzaujímavejšie!
 
  • Miriam Kakaščíková 
Ahoj viem že Evelyn bola teraz naposledy na výlete v Kolumbii takže by má zaujímalo:
??Prečo si si vybrala práve Kolumbiu ?
Vybrala som si ju len tak náhodne. Keď sme sa s mojim kamarátom Števkom rozhodovali, kam pôjdeme, zrovna tam bola jeho sesternica tak sme si povedali, že by nebolo od veci to zažiť. 
??Čo ťa najviac prekvapilo na domorodcoch?
Boli neskutočné zlatí! Aj keď nič nemajú, tak dajú, aj keď je chudoba, všade hrá hudba a tancuje sa.
??Jedla si v Kolumbii niečo naozaj zaujímavé, čo v Európe nie je? Ak áno čo to bolo?
Tým že nejem maso som mala veľký problém. Všade tam jedia kura, ale že na každom rohu! Jednu jedinú dobrú vec, čo som tam jedla, bola kokosová ryža s filetom z lososa. Tá ryža bola sladká, nasiaknutá kokosom. Bol to vrchol.
??Stalo sa ti tam aj niečo nebezpečné?
Skôr v prírode, nie v mestách. Ja som bola veľmi obozretná, ale na túre v džungli, keď sme po prvom kroku videli hada a počuli ručať opice, poviem vám, že aj slza od strachu padla.
 
 
  • Alexandra Semanová
Milá Evelyn: Ktoré tri kozmetické produkty, a ktoré tri druhy oblečenia by si si so sebou vzala na opustený ostrov?
To viem celkom určite! Keď sme išli v Kolumbii stanovať, samozrejme ja čajka na stanovačku som si zobrala môj čistiaci gél – nepôjdem predsa spať, kým si neodlíčim a neumyjem tvár! Volá sa Mon Platin – Nectar Facial Wash s čierným kaviárom a zlatom. Spolu s ním by som si zobrala hydratačný nočný krém z tej istej rady a značky a potom určite krém s faktorom – lebo na ostrove byť bez krému to je pre mňa utrpenie! Mám citlivú a suchú pleť a krémujem sa dva krát denne aby som nemala strie a všelijaké zvláštnosti a pomáha to! 🙂 Oblečenie : Keď som bola na túre za indiánskym kmeňom, mala som na sebe ružové šaty Prosecco Shower (absolútne nevhodné na 5 hodinovú turu po skalách, ale chcela som vyzerať fabulous, keď prvýkrát uvidím indiánov a oni uvidia mňa. Určite by som si zobrala svoje tričko Unicorn Power, ktoré nosím najradšej lebo je také rozťahané, pohodlné a samozrejme poriadne hot pants. 🙂
  •  David Hunt
Rád by som sa spýtal Evelyn: Máš nejaký tajný nesplnený sen, ktorý by si si chcela splniť?
Mám, samozrejme je to v pracovnej sfére, ale nemôžem ti viac povedať lebo však to je tajné. 😀 Chcela by som hrať v niečom zahraničnom akože filme či seriály, to je asi top sen zatial.

 

MILÁ NAŠA EVELYNKA, V MENE VŠETKÝCH KATTIVIEK TI ĎAKUJEME ZA ROZHOVOR! OSTAŇ TAKÁ VESELÁ A KRÁSNA AKO DOTERAZ!

 

Ako sme sľúbili, autorom troch vybratých otázok posielame malý darček! Ozvite sa nám na info@kattiva.shop s vašimi údajmi na doručenie! Veríme, že ste si prvý rozhovor na našom blogu ever užili! Ak ste sa náhodou zapojili do súťaže o najlepšiu otázku a nevyhrali ste, nič si z toho nerobte! Budúci mesiac pre Vás vyspovedáme ďalšiu inšpiratívnu ženu a vy budete môcť znova súťažiť. Ak máte tip na niekoho, kto vás zaujíma, napíšte nám ho do komentára, budeme rady! A nezabudnite na giveaway, ktorý beží na našom instagrame do 31.1.2018! 

Prajeme krásny zvyšok nedele!

Katka a Iva

 

Komentáre