Ahojte baby! Prvý prázdninový týždeň je už za nami a počasie nám vyšlo úplne ideálne! My, už piaty rok po sebe, sa už naplno chystáme na najväčší festival na Slovensku, Pohodu 2019! Ako každý rok, aj tentokrát tam budeme so svojim sexi girly stánkom našej značky KATTIVA, kde si budete môcť nakúpiť všetky produkty z nášho e-shopu, a ešte aj nejaké bonusové vecičky určiené len pre festivaly. Okrem toho vám prezradíme aj to, že tento rok budeme mať stánok skoro dvojnásobne väčší, a znovu tam budete môcť nájsť nádherný instagramový spot, kde si budete môcť spraviť štýlové fotky!

V dnešnom článku by sme vás chceli na tento festival a vlastne aj celú festivalovú sezónu trochu navnadiť, pretože, ako iste dobre viete, už dávno to nie je len o hudbe a zábave. V posledných rokoch vládne letu festivalová móda. To ale neznamená, že si kvôli tomu musíte zmeniť celý šatník! Nájdu sa aj také z nás, ktoré to moc neprežívajú a bohato si vystačia s nejakými basic kúskami. Čo ale ani jednému outfitu nesmie v žiadnom prípade chýbať, sú doplnky. Ideálne čo najviac, ale ak patríte medzi striedmejšie typy, určite si zadovážte aspoň jeden! My vám chceme predstaviť najhorúcejšie trendy festivalových doplnkov pre rok 2019, ktoré si môžete zakúpiť už aj teraz na našom e-shope, alebo priamo na festivale Pohoda 2019.

KAMIENKY NA TELO A TVÁR

Toto považujeme za absolútny MUST! Je to neskutočne ženské a sexi, môžete to poňať po svojom a vždy to bude vyzerať skvelo! Kamienky na telo alebo tvár si môžete nalepiť vcelku alebo len decentne po jednom kamienku na čelo. A čo je úplne pecková novinka, sú kamienky, ktoré v noci svietia!

GLITTERS

Glittre na tvár vyzerajú naozaj prekrásne vo dne aj v noci. Aplikácia je veľmi jednoduchá a ako súčasť make-upu budú vyzerať naozaj neodolateľne. Naneste ich napríklad na lícne kosti v kombinácii s kamienkami na tvár, ale fantázii sa medze nekladú!

TETOVAČKY

Staré dobré dočasné tetovačky sú stále hitom festivalov. Ženy, deti, dokonca aj muži neohrdnú tetovačkou podľa vlastného vkusu. Čo je na dočasných tetovačkách super je, že vyzerajú reálne, ale len na niekoľko dní! A tak tie z vás, ktoré v kútiku duše túžia po reálnom tetovaní, ale z nejakého dôvodu si ho nedali spraviť, takýmto spôsobom si to môžete vyskúšať. 🙂

ZAPLETENÉ COPÍKY

Copíky sú trendy už niekoľko sezón a my sa tomu vôbec nečudujeme, pretože to je veľmi ženské a pohodlné zároveň. Môžete si ich obzvláštniť tým, že do nich pripletiete pierka alebo kvetinky. Takýmto účesom dávate všetkým najavo, že viete čo je in!

RETIAZKA NA OKULIARE

Je to take jemné retro, ale s takouto retiazkou jednoducho musíte zahviezdiť! Tento superštýlový doplnok je skutočne to, čo na festivale musíte mať! Počas dňa sa totiž budete zdržiavať striedavo na slnku a v tieni a preto si táto retiazka bude plniť okrem okrasnej aj praktickú funkciu.

MUŠLOVÉ NÁRAMKY A NÁHRDELNÍKY

Každý rok svet módy ovládne niečo originálne a nečakané a pre nás sú to tento rok jednoznačne mušličkové doplnky, ktoré sme v minulosti mohli vidieť maximálne tak v stánkoch na prímorskej promenáde na dovolenke. Do mainstreamovej letnej módy sa dostali len tento rok a my musíme skonštatovať, že takýto cute doplnok, ktorý je tak “echtovne” letný, sme už dávno nenosili!

NEÓNOVÉ DOPLNKY

Keď máte na festival pripravený úplne basicový outfit, mohli by ste ho doplniť napríklad neónovými náramkami alebo náhrdelníkmi. Toto už je pre nás taká festivalová klasika- ani nie tohtoročná, pretože neón vládne festivalom už niekoľko sezón. A prečo? Lebo je výrazný aj cez deň aj v noci. Nikto predsa na festivale nechce vyzerať ako šedá myška!

RETIAZKOVÁ PODPRSENKA

Retiazkové podprsenky sú “in” tiež už niekoľko sezón. Nepredstavujte si pod tým nič vuglárne! Ide v podstate len o to, aby retiazka sofistikovane trčala z nečakanej časti odevu. Skvelo sa kombinuje napríklad s croptopom a super vyzerá aj vtedy, keď sa rozhodnete že cez deň budú časť vášho festivalového outfitu tvoriť plavky!

Milé festivalové maniačky, aj tie z vás, ktoré tam idú len tak z nudy. Garantujeme vám, že so správnymi ľuďmi vo svojom okolí sa na akomkoľvek festivale super zabavíte! A keď tomu celému dáte ešte ten fashion rozmer, bude to pre vás ako správne fashionistky ešte väčšia motivácia! Ak teda nemáte čas vopred rozmýšľať nad svojim tip top festivalovým outfitom, hoďte si na seba napríklad rifľové kraťasy alebo sukňu, biele tričko, a doplňte ho trendy festivalovými doplnkami. A ak sa chystáte na Pohodu, môžete prísť napríklad do nášho stánku, my vám poradíme, čo sa vám k vášmu outfitu hodí a odídete od nás ako festivalová diva!

Prajeme vám krásny zvyšok nedele

Vaše Katka a Iva

Komentáre