Mnohé z Vás nám píšete, že sa zvyknete inšpirovať našimi outfitmi, tak sme sa rozhodli Vám každý týždeň ukázať, ako to zvykneme poňať my. Tento trend sme si my interne nazvali biznis street, pretože sa v ňom dá ísť vkľude do práce, ale má aj náznaky casual štýlu a nie je nudný. Čo sa nám na móde posledných rokov páči je to, že je naozaj rôznorodá. Všetko je nositeľné a kombinovateľné, každá z nás si len musíme nájsť strihy a farby, ktoré sa nám hodia. My obidve máme rady jednoduché a čisté línie, pretože v nich vynikne ženskosť a pôsobia pre nás luxusnejšie a sofistikovanejšie, ako preplácané outfity. A pritom nemusia byť vôbec drahé!

Väčšina oblečenia je z našej obľúbenej Zaričky (dokonca nohavice sú niekoľko rokov staré), no a doplnky ako inak z našej milovanej Kattivky.

Hnedý kabát je z výpredaja a vyzerá fakt super! Každému, aj obyčajnému outfitu dodá šmrnc, je to jednoznačne zvláštnou hnedou farbou, ktorá sa každému páči.

Strašne dobre sa nosia čiapky s brmbolcom a handmade brošňou, dajú sa kombinovať s elegantným ale aj so športovým outfitom a sú veľmi teplučké.

Čierny handmade náhrdelník Kattiva sme do outfitu doplnili na záver. Bola to len skúška ake myslíme si, že to celkom oživilo celý look, čo poviete? Totálny musthave nadchádzajúcej jari sú sieťované pančuchy a ponožky, ktoré sú super, pretože lodičky sa ľahšie nosia a sú neuveriteľne sexi!

Veríme, že sme Vás inšpirovali a že sa nebudete báť trochu zaexperimentovať aj v obyčajný pracovný deň, ako je štvrtok!

Vaše Katka a Iva

 

Kabát, nohavice, tričko: ZARA / Čiapka a náhrdelník: KATTIVA / Pančuchy: BEPON

 

 

 

Komentáre