Ahojte dievčatá! Minulý týždeň sme mali celkom náročný, pretože v stredu sme točili a fotili kampaň, vo štvrtok sme spolu absolvovali vstávanie do Telerána a v piatok sme sa snažili dobehnúť všetky zameškané hovory a emaily, ktoré sme obdržali počas dní strávených mimo office. Ale sme veľmi šťastné, že všetko dobre dopadlo a rozhodli sme sa s Vami podeliť o zážitky z natáčania a fotenia prvej profi kampane našej spoločnej značky KATTIVA.

V minulosti všetky naše fotenia prebiehali tak poloprofesionálne. Dvorným fotografom Ivky sa stal jej nastávajúci Majo Gáborík a keď sa dalo, využili sme fotky z iných médií, a svoje tváre. Po poslednom takomto spoločnom fotení, ktoré sme mali dohodnuté v L.A. sme si povedali, že nabudúce skúsime zorganizovať už naozaj niečo na vyššej úrovni a posunúť našu značku na trocha iný level. 

Nadišiel čas leta a najvyšší čas ukázať Vám naše nové kolekcie. Tak sme oslovili tím profesionálov a zároveň skvelých a šikovných ľudí a našich kamarátov, určili si termín a začali vymýšľať. Boli sme veľmi šťastné, že všetci oslovení ľudia nám s radosťou povedali áno.

Vybrali sme sa teda celá partička k rakúskemu Neusiedl am See, kde to vyzeralo ako pri mori. Bol asi najteplejší deň v týždni, vyslovene letné počasie, čo bolo na jednej strane super, viete si však predstaviť akí sme večer boli unavení. Od spoločnosti BMW Group sme si na deň zapožičali nesmierne sexi a štýlové MINI cabrio, za čo veľmi pekne ďakujeme. 🙂

Réžie nášho spotu sa ujal mladý a neskutočne talentovaný režisér Miško Nemtuda, ktorý sa sem tam dostal do takého kreatívneho tranzu, že sme sa z neho všetci smiali. Asistoval mu nemenej šikovný Boris Beharka. Táto dvojica chalanov lietala celý deň z miesta na miesto, aby zachytila tie najlepšie okamihy a zábery našich modeliek. Musíme povedať, že zábery, ktoré sme videli na kamere, vyzerali super!

Styling si zobrala na starosti veľmi milá osôbka s originálnym štýlom a vkusom, Barborka Gabrišová Yurkovič so svojou pravou rukou Tamarkou. Nakoľko však už má veľmi veľké bruško a bábätko každým dňom na ceste, outfity nám pripravila vopred a na mieste sa o styling starala Ivka, aby všetko sedelo, tak ako malo. Veľmi sme sa tešili, že nám pomohla, lebo dokáže naozaj štýlové zázraky!

Ďalšia nesmierne talentovaná členka tímu bola fotografka Peťa Bošanská. V minulosti sme s ňou už niekoľkokrát fotili a preto voľba bola jasná.  Strávili sme spolu veľmi príjemný deň a fotky budú naozaj úžasné! Tešili sme sa, že si na nás našla čas, a že neodmietla spoluprácu. Cítili sme sa priam poctené!

Make-up artistka Veronika Vargová patrí medzi absolútnu špičku na Slovensku, a dokázala to aj na našom fotení. Nakoľko sme si vybrali prirodzene pekné baby, nepotrebovali toho na sebe veľa. A to je vlastne najťažšie. Veronika zas dokázala, že je obrovská profesionálka a baby vyzerali ako úplné bohyne.

Bibi, Sisa a Zuzka. Naše prvé KATTIVA modelky. Oslovili sme ich cez instagram, a s malou dušičkou čakali, čo nám odpovedia. Na naše počudovanie sa veľmi z ponuky tešili a celý tento náročný deň zvládli neskutočne profesionálne. Práve ony totiž boli v stredobode pozornosti a mali veľmi málo času na oddych. Prezliekali sa aspoň 4x!

No a nakoniec my tri, stály tím KATTIVY. Naša Alex bola po celý deň po ruke všetkým, čo ju potrebovali a my sme na ňu boli veľmi pyšné, lebo to bolo jej prvé fotenie v backstage. Zvládla to naozaj super. No a my dve, ako inak, sme sa snažili, aby bolo všetko tip top. 🙂

Atmosféra bola po celý deň vynikajúca, nesmierne sme si to užili. Keď sa dá dohromady tím skvelých ľudí a vynikajúcich profesionálov, výsledok nemôže byť iný len skvelý. My sa už na fotky a spot tešíme, vy tiež?

No a aby ste nepovedali, že sa tu vychvaľujeme, lebo to naozaj nebol zámer, pripravili sme si pre Vás malú súťaž. Do komentáru nám napíš odpoveď na otázku: “Z čoho podľa Vás vznikol názov KATTIVA?” a budúcu nedeľu, v nasledujúcom článku vyhlásime víťazku, ktorej pošleme balíček doplnkov KATTIVA v hodnote 20 EUR! Ak nám napíšete aj nejaký odkaz, budeme len rady! 🙂

Prajeme krásnu nedeľu!

Katka a Iva

Komentáre