Čaute kočky! Rozmýšľali sme, s akou témou vyrukujeme túto nedeľu a zhodli sme sa, že by bolo fajn Vám prezradiť niečo z našich aktuálnych životov. Keďže mnohí si myslia, že ešte stále profesionálne tancujeme a ono to tak vlastne už dlhšie nie je. Rozhodli sme sa to spraviť formou babského pokecu, akoby sme boli na kávičke. Tento týždeň vyspovedala Katka Ivku. Dúfame, že sa Vám tieto rozhovory budú páčiť! Enjoy!

 

K: Na čo prvé myslíš každé ráno, keď otvoríš oči?

I: Moja prvá myšlienka smeruje každé ráno k Tebe! 😀 Nakoľko väčšinou pracujeme na diaľku a fungujeme v úplne opačnom časovom pásme, musíme tomu prispôsobovať aj našu komunikáciu. Čiže počas celého dňa si posielame správy, čo sa udialo a čo sme vybavili. Keď ráno vstávam, väčšinou si nájdem minimálne 10 správ! A ty tiež, veď vieš! 🙂

K: Áno, jasné! Pamätám si, ako si mi raz napísala, či som ok, keď si si ráno nenašla ani jednu správu! Ale späť k rozhovoru. Ako sa zmenil Tvoj život za posledných 5 rokov?

I: Je veľmi ťažké to konkretizovať, pretože za posledných 5 rokov sa mi v podstate zmenil celý život! Žila som dohromady na 3 nových miestach, začala som chodiť s hokejistom, čo nie je vždy také easy ako sa zdá. Dostala som pracovné víza do USA a v neposlednom rade som začala podnikať. Náš spoločný projekt zo začiatku vyzeral veľmi nevinne však? Je sranda, ako sa niekedy veci vyvinú, a musím povedať, že naša KATTIVA ma neskutočne posunula a zmenila mi život.

K: To som rada, že to takto cítiš, pretože u mňa to je podobné. 🙂 Minulý rok sa ale okrem iného udialo aj to, že sa z nás stali tridsiatničky. To ale boli oslavy, však? 😀 Pociťuješ na sebe nejaké zmeny ?

I: Samozrejme každý sa v živote nejako prirodzene posúva a vyvíja a to sa deje aj mne. Dochádza k vážnejším životným krokom a rozhodnutiam, človek už nie je taký zbrklý a pobláznený ako pred 10 rokmi. Ale vo svojej podstate musím povedať, že sa cítim fyzicky na 19. 🙂

K: Veď aj tak vyzeráš! Ja to teda z našich rozhovorov viem, ale prezraď našim babám čo robíš pre to, aby si vyzerala takto božsky?

I: Médiá o mojej postave popísali už kadečo, ale málokto vie, že pred pár rokmi som častým cestovaním a pracovnou vyťaženosťou svoje telo dostala do permanentnej únavy. Dlho som nevedela prísť na to, čo mi je. Lekári mi navrhovali liečbu antibiotikami alebo podstúpenie operácie. Ale to bola cesta ktorou som nechcela ísť. Nevedeli mi totiž zaručiť, že mi to pomôže. Po absolvovaní niekoľkých konzultácií s doktormi mi jedna pani doktorka povedala, že môj imunitný systém potrebuje MOJU pomoc, lebo si už nevie rady.  Tak som bola nútená absolútne zmeniť životosprávu a začať si sledovať úplne všetko, čo zjem. Zmenilo to môj pohľad na stravovanie, začala som sa v tom vzdelávať a keď som rady doktorky začala dodržiavať, rapídne som schudla. Neriešila som teda chudnutie, ale v prvom rade zdravie. V tom čase som nemohla zjesť ani mrkvu, lebo tá obsahuje cukor! (Hlavne teda kalifornskú mrkvu, lebo je omnoho sladšia ako tá u nás). Vieš si predstaviť, aké to bolo otravné! A verte mi, že cukor dávajú v dnešnej dobe naozaj všade, je to najväčšia droga na svete! Odvtedy sa mi zdravie napravilo, samozrejme bolo viac  obmedzení ako len cukor. Jedla som 6 krát denne, energia zo mna sršala. Teraz to síce až tak prísne nedodržiavam, ale naďalej sa snažím vyhýbať rafinovanému cukru.

K: Jasné, celé toto obdobie si veľmi dobre pamätám! Daj babám nejakú rýchlu radu, ako sa zdravo stravovať.

I: Jedzte tuky, nie cukry! A hlavne nechcite silou mocou schudnúť, myslite radšej na svoje zdravie a na príjem vitamínov v každej porcii jedla čo si naservírujete. Lebo zdravie si nekúpiš. Síce ani postavu (žiaľ)

?, ale keď sa zdravo stravuješ, ide to ruka v ruke so schudnutím na optimálnu váhu.

K: No tak keď si taká múdra, prezraď mi, ako často varíš?

I: Neverila by si, ale skoro každý deň. Mňa to baví pripravovať a Majo ako správny chlap to rád konzumuje.? Niekedy sú samozrejme obdobia, kedy nestíham. Napríklad teraz finišujeme nové jarné kolekcie, takže úplné psycho, však vieš!  Ale inak si spoločné večere a večery naozaj vychutnávame.

K: Máš nejaký každodenný rituál, bez ktorého si nevieš predstaviť deň?

I: Káva je moja úchýlka! Som veľká kávičkárka! Samozrejme s mierou.? Keď som na Slovensku, milujem naše kávičkovanie pri práci v office! Za chvíľu sa vraciam na leto domov, tak dúfam, že nakúpiš aspoň dva kartóny kávičiek! A potom také nudnejšie, že odličovanie sa. Vyčistiť pleť, následne jemný píling a hotovo. Neviem si predstaviť, že by som si ľahla s make-upom! To je, akoby som šla spať so štipcom na nose!

K: No jasné, že pripravím, aj ja sa Ťa neviem dočkať, lebo keď sme dve, všetko ide ľahšie.  Počuj, bavíme sa už celkom dlho, ale o tanci nepadlo ani slovo… Venuješ sa mu ešte?

I: Nepadlo, lebo si sa nepýtala.? Tanec milujem, ale profesionálne sa mu už nejaký ten piatok nevenujem. Teraz ho robím skôr pre radosť. Vediem cardio dance hodiny tu v LA a doma počas leta, vzdelávam sa v iných tanečných štýloch a sem tam zájdem na nejaký casting. Ale v USA momentálne najviac fičí hip hop a scénika, je tu obrovská konkurencia a mne sa nechce bezhlavo hnať za tanečnými úspechmi v iných štýloch. Svoju budúcnosť už vidím inak.

        

 

K: Ozaj a ako? Kde sa vidíš za 10 rokov? Okrem toho že budeš už 40tnička? 

I: To znie šialene! 😀 Uff, to je ťažko povedať, ale taký ideálny scenár pre mňa by bol, keby som bola mamina niekoľkých detičiek, vzorná manželka a chodila do práce do úspešnej medzinárodnej spoločnosti s názvom KATTIVA. 🙂 Veď vieš, ako sme si to vysnívali! To už asi aj štekle začnem nosiť!

K: Anoo vysnívali, to je pravda! Inak celkom sranda, ako sa nám prepletajú životné cesty! Si rada, že máme spoločnú firmu?

I: Som tomu veľmi rada, pretože sa absolútne vo všetkom dopĺňame. To by som nikdy nebola povedala. Viem, že Ti môžem na 100% veriť, že si pracovitá a veľmi ma baví naše spoločné vymýšľanie noviniek pre naše zákazníčky. Ja som detailistka, ty si môj hnací motor a to je super.

K: Prezraď babám, prečo si na každej fotke KATTIVA instagramu?

I: No toto je taká vtipná vec, lebo keď sme mali ešte len pár produktov na eshope, tak som ich začala na sebe fotiť. Nejak mi to prischlo, a teda som si celú sekciu fotiek zobrala na starosti. Niektorí ľudia si myslia, že za nás všetko robia profesionálne externé firmy, ale realita je iná. 🙂 Donedávna sme na všetko boli len my dve! Ježiško mi na Vianoce doniesol fotoset na fotenie produktov, no a všetko som si musela podrobne naštudovať . Uff…Nechcela by som sa vrátiť v čase .:)) Mňa fotieva na ulici moja polovička, tak máme aspoň o zábavu postarané. Ale keď prídem na Slovensko, máme v pláne nájsť nové tváre našej značky, celkom sa na to už teším.

        

K: Hej Tvoje fotenia sú legendárne. Ja by som to nevedela robiť… Počuj nechcela by si nám prezradiť, čo považuješ na sebe za nedokonalé? Čo by si na sebe chcela zmeniť? Vieš, nech sa trochu s babami ukludníme. 🙂

I: Ha ha no toto je taká bublina okolo mojej osoby, ale ja som taká istá bláznivá dora ako vy všetky! Riešim úplne klasické problémy s pleťou, pravidelne sa vytláčam a tým pádom si robím jazvy a stále riešim svoje vlasy, ktoré sú suché a celkovo by som si rada našla čas viac na seba a konečne aspoň začala chodiť na kozmetiku! Moje tajné prianie je mať väčší zadok. 😀

K: Milá Ivanka, ďakujem za rozhovor a spolu s babami Ti prajeme, nech sa Ti tvoje prianie splní! 😀

Komentáre