Každý rok o takomto čase si všetci na Slovensku zvyknú vydýchnuť a dať bodku za sychravou jeseňou a zimou. Nie je super, že sa to práve deje? Jeden z najoslobodzujúcejších pocitov, ktoré každoročne zažívame je upratovanie a triedenie šatníka po zimnom období, keď všetky tie ťažké bundy a svetre idú na polročný spánok niekam ďaleko do poličky alebo do garáže, a naša skriňa sa z hlboka nadýchne. Ladies, poznáte to však?

 

Je jasné, že každá sme iná a určite mnohé z Vás si naplno vedia užiť aj zimu, nuž ale my patríme k typom, ktoré najviac na svete nakopne, keď svieti slniečko a namiesto obrovskej zimnej bundy si na seba ráno dáš len bomberku alebo koženú bundičku a ideš do sveta!

Dnes sme sa rozhodli uverejniť outfit, ktorý sme už síce prezentovali aj na sociálnych sieťach, a nie je úplne najnovší, za to sa nám veľmi páči a myslíme si, že by Vás mohol inšpirovať. Fotky k nemu nám nafotila fotografka Alex Rymšinová v L.A., takže aj keď bol november, slniečko tam nechýbalo.

Niekedy sa stane, že na fotenia sa stylujeme samé a to je aj prípad Ivanky. Snažila sa pôsobiť fresh a štýlovo, na druhej strane nekričať prvoplánovo farbami. Inak nude farba je brutálne dobre kombinovateľná úplne so všetkým a nám sa fakt veľmi páči. Takže nakupujte všetko, čo je nude (v preklade to znamená nahá, alebo telová farba)!

Vráťme sa k outfitu. Rifle sú základ, keď sa nechcete prehnane vycickovať ale stále chcete byť trendy. My nosíme rifle skoro stále! 🙂 K bledomodrým rifliam Iva skombinovala obyčajné biele tričko s  bledunko béžovým čipkovaným tričkom značky Angel (americká odroda ZARY) aby viac vynikla farba a použila svoju obľúbenú bomberku značky ONLY. Keby ste si tento outfit dali s teniskami, vyzeral by taktiež super, ale hnedé topánky značky CASADEI mu dodali ešte väčší šmrnc. Doplnky sú z KATTIVY, konkrétne z našej obľúbenej kolekcie handmade šperkov značky Jašika, len krásne dotvorili tento nežný jarný outfit.

 

Fotiek síce nemáme veľa, za to veríme, že sa Vám outfit tohto týždňa páčil! Napíšte nám svoj názor v komentári! 🙂

 

Pekný zvyšok týždňa prajeme

 

Katka a Iva

Komentáre